Pereloma Fight Academy: на мапі Київщини з’явився новий спортивний об’єкт

Pereloma Fight Academy відкрито в Хотові 17 вересня і нова спортивна зала Феодосіївської територіальної громади від сьогодні приймає перші тренування зі змішаних єдиноборств ММА, вільної боротьби, боксу та бойового самбо.

 

 

На урочисте відкриття нового спортивного об’єкту на Обухівщину завітав начальник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Сергій Тимофєєв.

 

 

Загалом серед почесних гостей, а це були юні спортові та їхні батьки й вболівальники, не бракувало і зіркових постатей. Захід зокрема відвідав Федір Середюк – головний тренер збірної команди України з бойового самбо, серед вихованців якого знаменитий Ярослав Амосов, чемпіон світу та Європи, діючий чемпіон Bellator в напівсередній вазі. Завітала єдина в історії українського жіночого боксу чемпіонка світу Марія Бова.

 

 

Автором проекту та засновником борцівської академії PFA став Ярослав Перелома, майстер спорту міжнародного класу з бойового самбо, віце-чемпіон Європи з бойового самбо, дипломований тренер з вільної боротьби, тренер зі змішаних єдиноборств ММА.

 

 

Новий спортивний об’єкт облаштовано за сучасними західними технологіями, які пан Ярослав привіз з американських спортзалів, та забезпечено високоякісним спортивним обладнанням. Спортзал знаходиться в глухому підвальному приміщенні, тому він працюватиме і як укриття, що дуже важливо для безпеки дітей у часи війни з російським агресором. «Займайся спортом в безпеці» - таке неофіційне гасло носитимуть тренування.

 

 

«Мої тренувальні технології не матимуть аналогів в Україні, хоча і всіх секретів я розкривати не буду, - ділиться в коментарі прес-службі Управління молоді та спорту Ярослав Перелома. – Я треную вже 11 років, і тепер хочу змінити методику для покращення дисципліни відвідування тренувань. Будуть змінені умови тренувального процесу. Це стане хорошою мотивацією як для самих спортсменів, так і для їхніх батьків».

 

 

Загалом підопічні Переломи та тренерського штабу є частими призерами та переможцями змагань не тільки обласного і всеукраїнського, а й міжнародного рівнів. Зокрема третій рік поспіль вони посіли перше командне місце в чемпіонаті України з бойового самбо, який минулого вікенду приймала столиця. А на нещодавньому чемпіонаті світу з ММА один з вихованців став віце-чемпіоном планети.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.09.2023

Читати далі
Згорнути