Кубок Київської області з кікбоксингу ISKA Обухів. Фото

Перехідний Кубок Київської області з кікбоксингу ISKA покидає Київщину

Спорткомплекс ККПК в Обухові 14 грудня став ареною для боротьби за перехідний відкритий Кубок Київської області з кікбоксингу ISKA.

 

 

За право володіти спортивним трофеєм протягом дня змагалися понад 160 спортсменів з сімнадцяти команд області, Києва та школи гун-фу Дракон і Тигр (Северодонецьк).

 

 

Боротьба претендентів на головний приз не вщухала до вечора і основні команди лідерів змагалися до кінця через «не хочу».

 

 

І в цій напруженій боротьбі визначився володар перехідного Кубку Київської області з кікбоксингу ISKA 2019 року. Ним стала команда тренера Андрія Сербіна, школа гун-фу "Дракон і Тигр" (Луганська область), отримавши перехідний приз і славу найсильнішої команди області. Перемога луганців не стала випадковістю. Адже всі 13 представників команди, серед яких чи не всі є володарями нагород чемпіонатів Європи та світу, брали участь у всіх чотирьох розділах. Та й школа вважається в професійному колі доволі сильною, з 30-річною історією та учнями, які виборюють нагороди на найпрестижніших міжнародних аренах.

 

 

Представники Київщини, команда Обухова стала срібним призером турніру. А на третьому місці опинився Київ.

 

 

Організатори висловлюють подяку командам-учасникам, Федерації кікбоксингу ІСКА України, адміністрації спорткомплексу, профкому ВАТ ККПК, Обухівській міській раді, Управлінню фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації і, власне, Кікбоксингу, який об'єднує Країну.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.12.2019

м.Обухів
Читати далі
Згорнути