чемпіонат України з паверліфтингу, Коломия. фото

Паверліфтери Київщини везуть зі славетної Галичини нові нагороди

На славетній Галичині завершився чемпіонат України серед жінок з класичного паверліфтингу. Нагадаємо, що Коломия впродовж доброї половини травня приймала цілу серію всеукраїнських змагань за участю провідних парвеліфтерів країни всіх вікових груп.

 

 

Представниця Київщини Марина Зуй, яка представляла Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення, стала другою за сумою трьох вправ у ваговій категорії до 69 кг.

А також підопічна Юрія Ликова виборола «малі» нагороди в окремих вправах: золото в жимі лежачи та бронзу в становій тязі.

«Перші змагання з класичного паверліфтингу, без екіпіровки. Перші змагання з триборства за 7 років. З поверненням мене після декретів. Виступила не зовсім так, як планувала, в зв'язку з хворобою. В підсумку - друге місце. Далі буде.», - коментує в себе на Фейсбук-сторінці Марина Зуй.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чемпіонат України з класичного паверліфтинґу: підсумки серед юнаків та старт серед юніорів

Відзначимо, що наставник паверліфтерки Юрій Ликов і сам діючий спортсмен, але вже серед ветеранів. Ось і цього разу він не лишився без нагороди. Тренер-викладач відділення паверліфтингу Бориспільської ДЮСШ цими днями, також в Коломиї, став чемпіоном України з класичного пауерліфтингу серед ветеранів (М 1). Ликов виборов малі золоті нагороди у всіх трьох вправах та встановив рекорд України у становій тязі.

«Юрій Володимирович - тренер з великої літери, приклад для своїх вихованців! Вітаємо з перемогою!», - відзначаються в Бориспільській ДЮСШ.

Що ж зроблено для золота? Присідання: 225 кг, 235 кг (від третьої спроби відмовився). Жим лежачи: 142,5 кг, 150 кг, 155 кг. Станова тяга: 250 кг, 262,5 кг, 273,5 кг (рекорд України М1).

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

26.05.2021

м.Бориспіль
Читати далі
Згорнути