етап Кубку світу з паратріатлону, Аланія. фото

Паратріатлоністи Київщини виграють етап Кубку світу в Аланії-2021!

Паратріатлоністи Київщини після чемпіонату Європи не зупиняються та продовжують боротьбу за високі позиції на міжнародних змаганнях.

Курортна Аланія минулого вікенду приймала етап Кубку світу з паратріатлону - ITU Paratriathlon World Cup 2021.

Три нагороди везуть з Туреччини представники Київської області – дві з яких золоті.

Першою до фінішу прийшла Аліса Колпакчи, підопічна Олексія Целовальникова, Раїси Лагутенко та Яни Ситникової. З результатом 01:14:16 спортсменка випередила найближчу суперницю більше ніж на дві  хвилини! Нагадаємо, що наприкінці вересня Аліса здобула бронзу на чемпіонаті Європи у Валенсії. І тепер – омріяне золото.

Віта Олексюк з гайдом Лілією Барановською також взяли золото, продемонструвавши результат 01:15:56. До речі, Лілія 1 жовтня святкувала свій День народження, то ж перемога на Кубку стала достойним подарунком до свята.

Третю нагороду на Кубку світу з паратріатлону в Аланії вибороли Анатолій Варфоломєєв та ґайд Костянтин Вечканов. Їхній результат 01:06:47 дав можливість стати бронзовими призерами Кубку.

Загалом збірна України виграла на етапі Кубку чотири медалі, три з яких принесли команді саме паратріатлоністи Київщини.

Відзначимо, що такі результати дуже тішать на одному із завершальних стартів змагального сезону.