Паратанцюристка Наталія Беспалова – переможниця міжнародного турніру, Україна – найкраща серед 20 країн світу

7-9 квітня Амстельвені (Нідерланди) відбувався міжнародний турнір зі спортивних танців на візках серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату.

В цих важливих змаганнях взяли участь 62 спортсмени (38 жінок та 24 чоловіки) з 20 країн світу.

Збірну команду Україну представляли 13 паратанцюристів, до якої увійшли представники Київщини. Незважаючи на складності, з якими наші спортсмени та тренери стикаються кожний день при підготовці до змагань міжнародного рівня, українці вибороли 18 медалей, 12 з яких золоті, 6 – срібних, і посіли першу сходинку міжнародного турніру.

 

 

Серед медалістів – наша гордість, спортсменка регіонального центру «Інваспорт» Наталія Беспалова, яка разом з партнером-киянином Іллею Тенютою принесла золоту нагороду до медальної скарбнички Київської області в номінації комбі стандарт, клас 2.

Беспалова – майстер спорту України, член національної збірної команди України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, багаторазова призерка міжнародних змагань. До війни Наталія тренувалася під керівництвом майстра спорту України Михайла Савельєва, який з початком повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ пішов захищати нашу Батьківщину у лавах Збройних сил України.

Сьогодні талановиту пару танцюристів тренують І. Котирло та П. Іванов, тренери національної збірної паратанцюристів.  

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.04.2023

Читати далі
Згорнути