чемпіонат світу з біатлону та лижних перегонів, Ліллехаммер. фото

Паралімпійська збірна України – віце-чемпіон планети з біатлону та лижних перегонів

Паралімпійська збірна України стала другою у загальнокомандному заліку чемпіонату світу з біатлону та лижних перегонів. Так Ліллехаммері (Норвегія) завершилася світова першість з біатлону та лижних перегонів серед паралімпійців, яка тривала з 13 по 23 січня.

Адже до зимової Паралімпіади в Пекіні (4 по 13 березня) залишилось зовсім мало днів, і українські паралімпійці так яскраво перемагають на важливому старті сезону 2021/2022. Національна команда виборола 21 нагороду, з яких  біатлоні - 17 нагород, у лижних перегонах на рахунку України чотири нагороди.

Медальний залік ЧС

1. ПКР – 54 (19 золотих нагород + 17 срібних + 18 бронзових)

2. Україна – 21 (6+6+9)

3. США – 16 (6+6+4)

Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени з 24 країн світу. Команду України представили 25 спортсменів з інвалідністю.

Солідний медальний доробок записала собі на рахунок представниця збірної команди Київської області, яка продемонструвала яскравий виступ. Олександра Кононова в біатлоні вона виборола золото в спринті, срібло в індивідуальній гонці та бронзу на середній дистанції. В лижних гонках Олександра змушена були тричі зупинитися в кроці від п’єдесталу пошани – на довгій та середній дистанціях та спринті.