ЧЄ з легкої атлетики серед паралімпійців, Стамбул. Фото

Паралімпійська легкоатлетична збірна України повернулася з чемпіонату Європи

11 березня паралімпійська легкоатлетична збірна України повернулася з чемпіонату Європи, що відбувався в турецькому Стамбулі.

Національна команда посіла на континентальних змаганнях 1-ше загальнокомандне місце. Здобуток українських спортсменів склав 14 медалей, серед яких 10 золотих, 3 срібних та одна бронзова нагорода.

 

 

Броварчанки Людмила Даниліна та Наталія Єзловецька на двох завоювали чотири золота та два срібла. У Людмили три золоті медалі, у Наталії одна золота і дві срібні. Також, Людмилу Даниліну було визнано кращою спортсменкою змагань, - розповів кореспонденту “Погляду” Руслану Семенцю тренер збірної України Сергій Стельмах.

“Броварам є чим пишатися. Представники нашого міста вкотре показали чудовий рівень підготовки і підтвердили статус переможців на змаганнях як європейського, так і світового масштабу. Це показує високий професіоналізм наших тренерів, за що їм велике спасибі”, – зазначив начальник відділу фізичної культури і спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков під час зустрічі переможців у міжнародному аеропорту “Бориспіль”.

Також серед зустрічаючих була начальник Київського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” Марія Віниченко, яка завжди підтримує своїх спортсменів.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

12.03.2019

м.Бровари
Читати далі
Згорнути