Пам’яті загиблих захисників. Чемпіонат України з рукопашного бою став меморіалом

29-30 квітня в Києві відбувся чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків та юніорів пам’яті загиблих захисників України.

Понад 600 учасників з 18 регіонів України, попри всі обставини, прибули для участі у турнірі.

 

 

«Сьогодні  пам'ять про всіх невинно убитих гуртує нас, живих, дає нам силу та волю, мудрість і наснагу, бажання перемагати, і ми обов’язково переможемо. Ми закликаємо сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Україна переможе! Все буде Україна!», - згадав під час урочистої церемонії відкриття директор Федерації рукопашного бою України Юрій Радченко.

 

 

«З кожним роком рівень змагань зростає, поєдинки стають все складнішими, шлях до призових місць все тернистіший. Наші спортсмени проводили надскладні поєдинки в складні збірної команди Київської області, яка показала достойний результат в розділі «дозований контакт», - коментують виступ своїх підопічних в СК «Сокіл» (Бровари).

Загалом спортсмени броварського клубу, підопічні Горобінського та Рибалка, вибороли по п’ять золотих, срібних та бронзових нагород.

 

 

«Змагання  з легкого контакту принесли до скарбнички Київської обласної федерації рукопашного бою свої нагороди, - відзначає президент Федерації Андрій Примаченко. - Відзначилися вихованці Білоцерківської федерації змішаних єдиноборств, СК "Фенікс" (Буча, Бородянка), Школа спортивних єдиноборств "Берсерк" (Іванків, Катюжанка). Радує, що прикрасою нашої команди стали дівчатка!»

 

 

А ось за берсерками опинився весь п'єдестал пошани з прикладного розділу чемпіонату України з рукопашного бою серед юнаків та юніорів (на фото).

 

 

Загалом рукопашники Київщині здобули 9 золотих, 17 срібних та 24 бронзових нагород, виконали нормативи першого розряду та кандидата у майстри спорту України! Отримав кубок "За кращу техніку" чемпіонату вихованець "СК Сокіл" Владислав Король.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.05.2023

Читати далі
Згорнути