Пам’яті Володимира Подзігуна: ХII Всеукраїнський турнір з футзалу

Є у Броварах людина, без якої просто неможливо уявити собі розвиток міського футболу – це заслужений тренер України Володимир Подзігун. В юності він грав за команди Броварів і Києва, а закінчивши кар’єру гравця, став тренером. Майже всі броварські футболісти – це його вихованці. Вже дванадцятий рік поспіль проводяться турнір з футзалу його імені. В серпні 2016 року він пішов з життя, але пам’ять про нього живе і понині.

 

 

Ось і цього разу юні майстри 2005–2006 року народження  зібралися в Броварському спорткомплексі БВУФК, щоб віддати данину цьому великому майстру. Чотири команди виявили бажання посперечатися за перемогу – це дві команди, сформовані із вихованців відділення футболу ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міськради – Бровари-1 та Бровари-2, СК «Вертикаль» (Обухів) та ФК «Чайка» (Києва-Святошинський район). Учасники турніру грали за коловою системою, провівши по три гри кожний.

На початку змагань відбулася урочиста церемонія відкриття, на якій перед присутніми виступили близький друг і колега Володимира Подзігуна Анатолій Нілов, заступник начальника відділу фізичної культури і спорту міста Михайло Доценко, голова БМФФ Микола Логвин та інші.

Доля призових місць вирішилася в останньому матчі змагань, в якому грали господарі, Бровари-1 та СК «Вертикаль». Кожну із команд-учасниць для того, щоб виграти турнір влаштовувала лише перемога. Першими повели гості, які зуміли вийти переможцями в першому таймі – 2:0, але в другому підопічні Юрія Макарова зуміли вірно налаштуватися на боротьбу і перемогти – 5:2, ставши переможцями ХII Всеукраїнського турніру Кубок ЗТУ Володимира Подзігуна

Підсумкове становище команд:

I місце Бровари-1 – 7 очок

II місце Бровари-2 – 5 очок

III місце СК «Вертикаль» (Обухів) – 4 очки

IV місце ФК «Чайка» (Києво-Святошинський район) – 0 очок

Ось так цікаво й непередбачливо відбулися матчі цього турніру, залишивши незабутні враження в серцях глядачів і майбутніх українських зірок футболу. 

 

 

За інформацією «Броварського спорту»

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.01.2020

Читати далі
Згорнути