Олімпійський тиждень, Фурси. Фото

Олімпійський тиждень: Фурси розгорнули найбільший прапор України в світі

Минулої п’ятниці розпочався «Олімпійський тиждень-2018» та «Олімпійський урок 2018» в Фурсівській ОТГ. За сценарієм, розробленим невтомним організатором, методистом гуманітарного відділу позашкільної роботи Софією Шевченко, розпочалась святкова Церемонія розгортання найбільшого Державного Прапора України до Дня фізичної культури і спорту в рамках Олімпійського тижня.

На центральному стадіоні села Фурси, що в Білоцерківському районі зібралося близько 300 спортсменів, учнів та вчителів шкіл громади, вихованців вело школи «Промінь», керівників та працівників, а також депутатів сільської ради, жителів та гостей нашої громади. Під величні звуки Державного гімну України,  наші шановні вчителі фізичної культури Віктор Троценко, Сергій Чижов та Тетяна Єжова підняли Державний прапор України та прапор нашої громади. Ведучі святкової програми, учні 11 класу Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Анна Сукач та Вадим Усенко запросили до привітального слова почесних гостей: сільського голову Миколу Фурсенка, Заслуженого майстра спорту України, учасника Олімпійських Ігор в Афінах та Пекіні, неодноразового чемпіона Світу і Європи, володаря Кубків Світу та Європи, велосипедиста Володимира Дюдю, депутатів Київської обласної ради, які привітали всіх з цим прекрасним святом миру і добра та побажали успіхів в спорті та навчанні, продовжуючи славетні традиції наших олімпійців. 

 

 

Сергій Гринчишин розповів про історію найбільшого Державного прапора України, який занесений до Книги рекордів України та Гіннесса. Полотнище, яке має розмір 60 на 40 метрів та площу 2400 квадратних метрів - а це найбільший державний прапор України в світі, розгорнули гості свята.

Головний спеціаліст з питань спорту гуманітарного відділу Олександр Ніколаєнко зачитав звернення Президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки до організаторів та учасників «Олімпійського уроку-2018» та «Олімпійського тижня-2018». Начальник гуманітарного відділу Валентина Корнійчук та інші промовці розповіли про історію і розвиток Олімпійського руху в світі та в Україні.

Свято продовжилося заїздом велосипедистів по колу стадіону та показовим виступом гирьовиків. Далі Софія Василівна закликала до змагань команди шкіл нашої громади. Вони змагалися в правах з обручем, скакалкою, в слаломі з м’ячиком та інших веселих спортивних завданнях. Переможці отримали нагороди.

Віталій та Сергій Шаровари порадували малечу (до яких з задоволенням приєдналися і дорослі) повітряними кульками  та морозивом.

Велика подяка та поздоровлення всім, хто приймав участь у підготовці і проведенні цього чудового свята!

Долучайтеся до здорового способу життя і олімпійського руху!

Слава Україні!

 

 

 

Гуманітарний відділ Фурсівської ОТГ

            

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

11.09.2018

Білоцерківська РДА
Читати далі
Згорнути