Олімпійський день-2021. фото

"Олімпійський день-2021". В Борисполі відбулося засідання Організаційного комітету

На теренах Київщини панує добра традиція по вшануванню ідей олімпізму — щороку, у визначений день, у новому місті, в форматі спортивного свята.
Цей рік не стане виключенням. За участю представників спортивної родини нашої області 12 червня в Борисполі, на різних  локаціях в центрі міста запланований обласний спортивно-масовий захід "Олімпійський день-2021".

 

 

З метою узгодження організаційних моментів щодо проведення заходу 30 квітня в приміщенні Бориспільської міської ради відбулось засідання Організаційного комітету “Олімпійський день-2021".

 

 

 

У заході взяли участь начальник управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, міський голова Борисполя Володимир Борисенко, очільник відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області Ігор Малинський, а також представники - Київського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, 

національного та обласного олімпійських комітетів, “Інваспорту” та спортивної громади міста, задіяної у вищезазначеному заході.

 

 

Подробиці щодо проведення олімпійського свята оперативно висвітлюватимуться на сайті Управління молоді та спорту по мірі розвитку подій.

 

 

Фото Володимира Корнієнка

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

30.04.2021

м.Бориспіль
Читати далі
Згорнути