Чемпіонат Київщини з блочного луку. Фото

Олімпійські раунди відкритого чемпіонату Київщини з блочного луку

27 лучників взяли участь у відкритому чемпіонаті Київської області з блочного луку, який відбувався 4 серпня на столичній базі "Стрілець".

17 чоловіків та 10 жінок, серед яких два майстри спорту міжнародного класу та чотири майстри спорту України, демонстрували свою влучність та боролися за медалі.

Змагання проводились в олімпійському раунді на дистанції 2х50 м та серед змішаних команд на дистанції 50 м.

В олімпійському раунді серед чоловіків чемпіоном став Тарас Волненко. Срібло змагань здобув Дмитро Львовський. А третім став Олександр Яременко.

В олімпійському раунді серед жінок переможницею стала Надія Яременко. На другому місці опинилася Людмила Лещенко. А бронзу чемпіонату виборола Валентина Іванова.

Найвлучнішою в командній першості стала команда Олександра Яременка. Друге й третє місця відповідно посіли команди Дмитра Львовського та Людмили Лещенко.