Олімпійські нормативи та перемоги скороходів Київщини на міжнародних змаганнях в Анталії

Скороходи Київщини Едуард Забуженко та Людмила Оляновська стали срібними призерами міжнародних змагань. А Іван Лосєв посів третє місце. Таким чином у спортивній ходьбі спортсмени столичної області мають вже три путівки на Олімпійські ігри в Токіо!

Так завершився для нас відкритий чемпіонат Туреччини зі спортивної ходьби, який курортна Анталія приймала 6 березня і де в цей час перебуває на зборах збірна України.

Отже, вашій увазі подробиці ходьби спортсменів Київської області до п’єдесталу. На дистанції 20 км Саліх Коркмаз задав темп з 1:19 і переміг, встановивши рекорд Туреччини (1:18:42 год). Темп господаря змагань підтримали й українці. Едуард Забуженко підтвердив олімпійський норматив і фінішував другим з надзвичайно високим результатом – 1:19:29 год. Учень Анатолія Соломіна поліпшив особистий рекорд більше, ніж на хвилину. До цього найкращим його показником у кар’єрі був 1:20:46, показаний рік тому в Івано-Франківську. Більше того, Забуженко став першим українцем за останні сім років, який розміняв 1:20 на двадцятці. Востаннє наші атлети ходили швидше у 2014 році, - повідомляє прес-служба Легкої атлетики України.

Іван Лосєв, який минулого року дуже близько підібрався до нормативу на Олімпійські ігри, в Анталії досяг своєї мети: 1:20:46 і третє місце в учня Анни Коваленко. Слідом за ним фінішував Назар Коваленко (1:21:55 год).

На дистанції 20 км у жінок першу трійку склали українки. Марія Філюк зуміла випередити Людмилу Оляновську і виграти змагання. Час вихованки Валентини Борисюк 1:28:47 год, що на 48 секунд швидше, ніж її попередній особистий рекорд. У Оляновської 1:29:52 і друге місце. Олена Собчук з результатом 1:30:01 третя.