Олімпійські ігри не відбудуться у 2020 році. Офіційна заява МОК

Олімпійські ігри-2020 на Токіо офіційно перенесені на більш пізній термін у зв'язку з пандемією коронавіруса.

Про це повідомляє офіційний сайт МОК. Олімпіада не відбудеться в 2020 році. Вона перенесена на невизначений термін, але важливою умовою є те, що Ігри повинні бути проведені не пізніше літа 2021 року.

Дане рішення було прийнято в ході наради за участю прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе, голови оргкомітету Ігор Есіро Морі, президента МОК Томаса Баха та інших високопоставлених чиновників.

Глава МОК підтримав пропозицію японської сторони щодо перенесення Ігор. "У нинішніх обставинах і на основі інформації, наданої сьогодні ВООЗ, президент МОК і прем'єр-міністр Японії дійшли висновку, що Олімпіада в Токіо повинна бути перенесені на іншу дату після 2020 року, але не пізніше літа 2021 року, з метою захисту здоров'я спортсменів , всіх учасників Олімпійських ігор та міжнародної спільноти ", - йдеться в заяві.

Олімпіада-2020 повинна була пройти з 24 липня по 9 серпня. Як повідомлялося раніше, ряд країн звернулися до МОК із закликом перенести Олімпіади-2020.

"Непрості часи, непрості рішення. Стало відомо, прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе та глава Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах домовились про перенесення 32-их Олімпійських ігор на наступний рік, базуючись на даних отриманих від Всесвітньої організації охорони здоров’я, - коментує перенесення Ігор на своїй сторінці в Фейсбук Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт. - Це рішення збереже здоров'я спортсменів, є час на підготовку до найважливіших змагань. Сьогодні треба заспокоїтись, набратися терпіння і поступово рухатись до мети - Олімпійських Ігор у Токіо!"

 

 

За інформацією УНІАН

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.03.2020

Читати далі
Згорнути