Етап семиденної гонки, Франція. Фото

Ольга Кулинич в майці "агресивного гонщика" стає другою на етапі багатоденки у Франції

Гірськими дорогами Франції котиться 4-й этап етап семиденної гонки 138 км ЖАРА 36’ «Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche» за маршрутом Savasse - Montboucher - Sur – Jabron (13-19 вересня).

Представниця Київщини та велошколи «Промінь» Ольга Кулинич у складі національної збірної команди України дебютує і йде у відрив з 10-ма гонщиками з європейських команд, та приходить до фінішу в топ-10. Пробувши у відриві 120 км і вигравши на етапі дві гірські премії, Ольга стала другою на спринтерській премії.

Особистий тренер Сергій Чмирук дав коментар прес-службі Управління фізичної культури і спорту:

«На першому етапі Ольга була десятою, але на етапі також був розіграш проміжних гірських фінішей. Два з трьох вона виграла, і зараз іде в категорії "гірський гонщик" на третій позиції. Також за активність Кулинич отримала престижну  майку "агресивного гонщика", в який стартувала сьогоднішній етап. Залишилось три етапи до фінішу багатоденки».

Так, в загальному заліку за часом на даний момент Ольга перемістилась з 44 позиції на 28 в загальному особистому серед 180 стартуючих. В категорії "гірський гонщик" іде третьою. В категорії "молодий гонщик" (19-23 роки) – посідає четверту позицію.