Збірна України з регбі-7. Фото

Олена Чеботар: «Ми повинні 100% свого життя присвятити регбі»

Капітан збірної України з регбі-7 Олена Чеботар підсумувала виступ національної команди на чемпіонаті Європи в Угорщині і розповіла про перешкоди на шляху до успіху.

 

 

«Дівчатка знаходяться в чудовому настрої», - почала Олена. «Ми виконали поставлене завдання - вийшли в Гран-прі Європи. Хочеться подякувати команді і тренерському складу за неймовірну самовіддачу і цілеспрямованість.

Перший ігровий день в Сегеді був для нас важким: ми прибули в Угорщину пізно ввечері і не встигли як слід відпочити після дороги. Не дивлячись на це, всі ігри групового етапу ми виграли.

Наступного дня дуже порадували матчі з Румунією і Голландією. На першому етапі чемпіонату Європи ми поступилися румункам, тому перемогти в матчі-відповіді було дуже важливо. Українська команда вийшла на поле з палаючими очима і бажанням перемогти - про це говорить рахунок 50:5 в нашу користь. Але також для нас був важливий матч з голландками, яким ми в суху поступилися у фіналі першого туру (0:33). На цей раз розрив вийшов всього в одну спробу з реалізацією: нам трохи не вистачило часу (12:19). Це доводить, що за чотириденні збори команді вдалося мінімізувати помилки і вийти на гідну гру », - додала капітан збірної.

«Попадання в Гран-прі було основним завданням України в 2018 році. Ми з ним впоралися, але розуміємо, що грати в дивізіоні «Трофі» і в ТОП-12 - це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. Українській збірній необхідно відповідне забезпечення. Щоб змагатися з кращими командами Європи, потрібна повна самовіддача, ми повинні 100% свого життя присвятити регбі. Це можливо тільки в тому випадку, якщо заробітна плата учасників національної збірної буде їх основним заробітком. У нас кожен гравець готовий працювати на максимумі можливостей, якщо зміниться ставлення до команди в цілому».

Право перейти до вищого дивізіону європейської першості отримали дві команди з дванадцяти, які боролися в дивізіоні «Трофі»: українська та голландська.

За інформацією порталу "Все про регбі rugger.info"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ігор Жданов: "У нашого регбі великі перспективи"

Марина Бородіна: «Зціпивши зуби, боролися на полі до кінця»

"Росомахи" виступили спаринг-партнерами жіночої збірної з регбі-7

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

11.07.2018

Читати далі
Згорнути