Олексій Калініченко. Фото

Олексій Калініченко — майстер спорту міжнародного класу!

Наказом Міністерства молоді та спорту України за виступи на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серії А в Таллінні (Естонія) Олексію Калініченку присвоєно звання “Майстер спорту України міжнародного класу”.
Нагадаємо, що на змаганнях, які відбувалися торік, відповідний норматив Олексій виконав у ваговій категорії 67 кг, ставши переможцем турніру.
Калініченко - вихованець спортивного клубу «Олександр Невський» (Крюківщина) та Київського обласного центру олімпійської підготовки.

 

 

“Вітаємо тренера Дмитра Пікалова, адже це його заслуга. А також президента СК «Олександр Невський» Олександра Буряка за неймовірну підтримку у віх організаційних питаннях. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, адже попереду ще багато вершин, які треба підкорити”, - коментує Спортивний клуб.

 

Дмитро Пікалов та Олексій Калініченко

“Ми обидва дуже задоволені Але головне, що олімпійський цикл ще не закінчений. Робота продовжується. У вазі 67 кг представлені два моїх учні - Артур Політаєв та Олексій Калініченко. Обидва мають великі шанси вибороти олімпійську ліцензію та повернутися з медаллю Олімпійських ігор", - прокоментував прес-службі Управління фізичної культури і спорту Дмитро Пікалов. Зокрема Дмитро висловив подяку за підтримку керівництву СК та КОЦОП, а також Управлінню фізичної культури і спорту та його керівникові Сергію Тимофєєву.

 

Артур Політаєв, Дмитро Пікалов та Олексій Калініченко

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

28.05.2020

Києво-Святошинська РДА
Читати далі
Згорнути