Олександр Зеленський – віце-чемпіон світу з боксу серед молоді!

До Ла-Нусії (Іспанія) боротися за право вважатися найкращим боксером планети завітали 476 юнаків і 208 дівчат з 89 країн.

На арені Ciudad Deportiva Camilo Cano з 14 по 26 листопада відбувалися бої молодіжного чемпіонату світу з боксу IBA серед чоловіків і жінок.

Старший тренер молодіжної збірної України Олег Кудінов включив до командної заявки представників восьми регіонів нашої держави, які боролися за медалі в тринадцяти вагових категоріях.

Київщину представляла Броварська школу боксу та два її боксери: Дмитро Мага (категорія 71 кг, тренер Дмитро Ведмеденко) та Олександр Зеленський (категорія +92 кг, тренер ЗТУ Олександр Поліщук).

Учень Броварського спортивного фахового коледжу, майстер спорту України Олександр Зеленський дуже впевнено подолав весь турнірний шлях. Вигравши чвертьфінальну сутичку з індусом, наш боксер у дуже складному поєдинку переміг потужного корейця і дійшов до фіналу.
У вирішальній боротьбі за титул чемпіона світу Олександру протистояв англієць Енріко Ітаума. Зеленський програв йому за очками, але став срібним призером світової першості.

Натомість Дмитро Мага виграв свій перший бій, але в наступному поєдинку потупився своєму супернику, угорцю Левенте Гемесу.

Загалом в доробку української збірної п’ять нагород найвищого ґатунку.

Дякуємо ЗСУ за можливість для наших спортсменів тренуватися та змагатися, прославляючи Україні на спортивному фронті всеукраїнських та міжнародних арен.