Олександр Кутаков: Важливо, щоб сім'я Грушиних виправдала наші надії та свої амбіції

Відгреміли пристрасті жіночого чемпіонату України з вільної боротьби, який 29-31 січня відбувався на спортивній базі Конча-Заспи.
Два золота та два срібла – такий медальний здобуток принесли до медальної скарбнички Київщини чотири борчині з чемпіонату України з вільної боротьби серед жінок, який 29-31 січня відбувався на спортивній базі Конча-Заспи.
Аліна Акобія-Грушина перемогла у ваговій категорії 57 кг. Сенсаційну перемогу у вазі 62 кг святкувала Ірина Коляденко. Лілія Маланчук (53 кг) та Анна Мазуркевич (72 кг) здобули титули віце-чемпіонок України.
Та наразі мова піде про золотий виступ Аліни Акобії, віднедавна знаної як Аліна Грушина.

 

Прес-службі Управління молоді та спорту відразу після перемоги вдалося поспілкуватися з наставником зіркової борчині Олександром Кутаковим, старшим тренером кадетської збірної.
- Олександре Сергійовичу, будь ласка, прокоментуйте виступ Аліни протягом чемпіонату.
- Виступила відмінно!!! Стала чемпіонкою у вазі до 57 кг. В фіналі здобула впевнену перемогу на туше над майстром спорту міжнародного класу Тетяною Кіт зі Львова - 9: 0 туше. Дуже напружена боротьба була в півфіналі, де Аліна проявила характер і на останніх секундах вирвала перемогу, перемігши мсмк Соломію Винник з Чернівців.
- З Тетяною Кіт Аліна боролася двічі на цьому чемпіонаті...
- Спочатку в підгрупі, де здобула перемогу з рахунком 5-1. І потім в фіналі довела, що її перемога в підгрупі не була випадковою. Аліна впевнено перемогла, не залишивши жодних шансів суперниці!
- Аліна тепер виступає під прізвищем чоловіка, борця греко-римського стилю Олександра Грушина. Хоча вона була відома в боротьбі радше як Акобія…
- Змінила після шлюбу прізвище. Тепер Грушина, на міжнародних змаганнях Акобія-Грушина. Так буває. Сам ще не можу звикнути. Та й Акобія — красиве прізвище! Але, це життя... Та між тим я тільки так її і кличу. Саша Грушин, звичайно, підтримує її, на змаганнях, на тренуваннях. Спортивна сім'я. Та важливо, щоб вони виправдали наші надії і свої амбіції.
- Аліна нещодавно пережила сімейну трагедію нещодавно. Як вона відновилася?
- Для мене важливим був психологічний стан Аліни. Багато труднощів було в останні місяці. І сумно, що маму поховала в грудні. Потрібно було якось все це пережити, прийти до тями. Тому я щасливий, що так вдало склався перший старт нового сезону.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Два золота та два срібла. Борчині Київщини розпочали сезон-2021

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

01.02.2021

Читати далі
Згорнути