Олександр Грушин, Рим. Фото

Олександр Грушин здобув перше золото для України

31 липня на континентальній першості з трьох стилів боротьби серед юніорів в італійському Римі завершилися фінальні сутички з греко-римської боротьби. У ваговій категорії 63 кг розіграли перший комплект нагород серед класиків.

Вихованець Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту Олександр Грушин у запеклій боротьбі виборов золоту нагороду та став чемпіоном Європи.

Вольова, впевнена, динамічна, і беззаперечна перемога українця над білорусом Максимом Негодою. Олександр хоч і накотився на початку, і впевнено відвоював два бали, провів кидок на чотири бали заднім, ще раз провалив суперника і переміг з явною перевагою. В результаті дострокова перемога - 3:11!

ВІДЕО ПЕРЕМОЖНОЇ ФІНАЛЬНОЇ СУТИЧКИ ГРУШИН VS НЕГОДА

Шлях до фіналу був непростим. У стартовій сутичці Олександр переміг поляка Матеуша Шевчука - 9:0. У чвертьфіналі Грушин також всуху зборов німця Хловелле ван Майєра - 8:0. У півфіналі під натиском українця не встояв Кріштіан Ванча з Угорщини - 6:2.

Відзначимо, що успішно тренує нашого чемпіона його наставник Віктор Лозовий.

Сьогодні за медалі будуть боротися Іван Черкас (Київська область) у вазі 60 кг, брат чемпіона Сергій Грушин (Київська область), Віталій Андрійович (Київська область) та Парвіз Насібов мають шанс на втіху.