Олександр Горган зустрівся з учасником «Ігри Нескорених». Фото

Олександр Горган зустрівся з учасником змагань «Ігри Нескорених»

Ветеран АТО Олександр Зозуляк – єдиний представник Київщини, який потрапив до складу збірної команди України для участі в «Іграх Нескорених».

Саме тому сьогодні в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулися урочисті проводи нашого спортсмена на міжнародні змагання.

 

 

Проводжали Олександра Зозуляка очільник Київської області Олександр Горган та начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв.

Голова облдержадміністрації звернувся до спортсмена з напутнім словом, сказав що Київщина вболіватиме за нього як єдиного представника столичної області на всіх змаганнях. Побажав Олександру щасливої подорожі, успішних виступів, увінчаних високими нагородами та вдало представити область у складі національної збірної на міжнародній арені.

Олександр Горган вручив спортсмену брендову спортивну форму та аксесуари, які обов’язково стануть в нагоді спортсмену на іншому материку нашої планети.

 

 

Invictus Games. Sidney-2018

1 червня 2018 року Організаційний комітет «Ігор Нескорених» в Україні визначив прізвища 15 осіб, які у жовтні цього року представлятимуть Україну на Invictus Games у Сіднеї (Австралія).  

Київську область у складі збірної команди України представлятиме мешканець села Гатне Києво-Святошинського району, старший лейтенант запасу Збройних Сил України Олександр Зозуляк, нині службовець департаменту протидії наркозлочинності. Був учасником бойових дій у найгарячіших точках на Сході країни. Захищаючи нашу землю від ворога, Олександр втратив руку. Він візьме участь у змаганнях з велосипедного спорту, стрільби з лука та, як виявилося в останній момент, плаванні.

 

 

На Іграх Україна, яка бере участь вже вдруге, змагатиметься у шести спортивних дисциплінах: легка атлетика, плавання, веслування на тренажері, велоспорт на шосе, стрільба з лука та пауерліфтинг.

Invictus з латинської — «нескорений». Це слово уособлює бійцівський дух чоловіків та жінок, що отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки на полі бою. Вони пережили важкі випробування, однак не дали їх зламати себе. Вони довели, що віра в себе та підтримка близьких завжди виявляються сильніше обставин, і стали справжніми нескореними воїнами.

Цього року Австралія стане четвертою країною, яка прийматиме Ігри Нескорених. На Іграх «догори ногами» в 11 адаптивних видах спорту візьмуть участь 18 країн: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США. Події цьогорічних Ігор Нескорених охоплять весь Сідней - від Олімпійського парку до порту Сідней-Харбор.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.09.2018

Читати далі
Згорнути