Оголошення про формування складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при КОДА

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2021 року №1295 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №999», розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 18 січня 2022 року № 21 «Про внесення змін до Положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при Київській обласній державній адміністрації» та у зв’язку з кадровими змінами Київська обласна державна адміністрація формує новий склад координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації.

Пропозиції щодо включення до складу координаційної ради необхідно подати у друкованій та електронній формі до управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації (01196, м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, каб. 542), а також на електронну адресу molodkoda2017@gmail.com до 1 лютого 2022 року.

До складу координаційної ради може бути делеговано не більше як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства, у тому числі громадського об’єднання ветеранів та засобу масової інформації.
Додаткова інформація за телефоном: 044 285 00 15 – відділ молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

19.01.2022

Читати далі
Згорнути