Відкриття воркаут-майданчиків в Обухівському районі. Фото

Обухівщина поповнилася трьома воркаут-майданчиками на території опорних навчальних закладів

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

Обухівщина спортивна 11 вересня поповнилася черговими об’єктами спортивної інфраструктури - трьома workout-майданчиками з тренажерним обладнанням та штучним покриттям на території опорних навчальних закладів Григорівки, Старих Безрадичів та Трипілля.

 

 

На церемонію відкриття завітав начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, який організовував, брав участь та пильнував увесь процес створення майданчиків – від закупівлі спортивного обладнання до його облаштування, що власне і звершилося урочистостями з нагоди відкриття.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Шукайте на фото себе

 

 

А запрацювали офіційно майданчики, зведені за програмою “Київщина спортивна” за такою адресною програмою:

- workout-майданчик в селі Григорівка по вулиці Леніна, 31 на території Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

- workout-майданчик в селі Старі Безрадичі по вулиці Набереній, 2 на території Старобезрадичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

- workout-майданчик  в селі Трипілля по вулиці Шевченка, 102 на території Трипільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

 

Будувалися майданчики для воркауту за обласною програмою розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки, яка діє території Київської області. В рамках Програми Київською обласною державною адміністрацією закуповувалося спортивне обладнання для будівництва спортивних майданчиків. А вже облаштовувалися об’єкти коштом місцевого бюджету.

 

 

Так, для зведення workout-майданчиків з тренажерним обладнанням та штучним покриттям обласною адміністрацією у 2019-му передано комплекти спортивного обладнання та технологічних комплектуючих. Загалом майданчиків для занять воркаутом на території опорних закладів області заплановано 46 і понад 30 об’єктів вже офіційно відкрито.

 

 

Що ж представляє собою сам workout -майданчик? На штучному газоні розташовані 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей за проєктом облаштовані лава та урна.

 

 

Взагалі "Workout" - це сучасний соціально-спортивний рух, який охоплює все більшу кількість молоді. Основна ідея руху - можливість для тренування свого тіла і духу є завжди і всюди, а різноманіття вправ з власною вагою дозволить підібрати навантаження будь якого рівня складності. Регулярні заняття на спортивних тренажерах для воркауту дадуть відмінний результат у формуванні красивої фігури без зайвих витрат на відвідування спортзалів. Хто займається воркаутом,  не тільки розвиваються фізично, а й зміцнюють силу духу.

 

 

“На виконання програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради, за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією цьогоріч  було закуплено. До Григорівка, Старих Безрадичів та Трипілля у 2019-му передано комплекти спортивного обладнання та технологічних комплектуючих вартістю 323 533,50 гривень за кожен для облаштування на території опорних навчальних закладів майданчиків для занять workout, яких загалом цьогоріч заплановано 46. Зауважу, що будувалися майданчики коштом місцевого бюджету», - відзначив Сергій Тимофєєв.

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

Завітали на урочистості, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, представники Обухівського району, делегати від місцевого самоврядування, господарі нових спортивних майданчиків – очільники учбових закладів та місцева громада. Так, з вітальним словом до громади звернувся голова Обухівської районної державної адміністрації Олександр Гомон, побажала спортивних успіхів на нових майданчиках голова Обухівської районної ради Лариса Ільєнко, розповіли про процес облаштування своїх спортивних об’єктів очільники опорних навчальних закладів – господарі майданчиків.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а всім гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

За яким графіком функціонуватимуть відкриті споруди, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин подовжено до 1 листопада. Але відзначимо, що на майданчиках тренуватимуть своє тіло і дух як вихованці навчальних закладів, так і дорослі мешканці громади. А до мешканців окреме прохання – бережіть та цінуйте спортивний подарунок – і спорткомплекси ще довго слугуватимуть вашому фізичному здоров’ю.

 

 

Святково виглядали самі церемонії відкриття, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей. Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття спортивних майданчиків, гості свята радо випробували свої сили та вміння на спортивних тренажерах, пробуючи викнувати вправи з вуличної гімнастики.

 

 

І тут кожен навчальний заклад на правах господаря викладався на повну, намагаючись по-своєму вразити запрошених. Тут були і хореографічні номери та танцювальні прем’єри, українська пісня та, звичайно, спортивні показові виступи. І тут відзначилися ефектним рукопашим бойовим мистецтвом представники зендокай карате-до – обухівські клуби «Скорпіон» та «Кайрос».

 

 

«Відкриття спортивного майданчика – особливий день у житті нашої школи. Він пройнятий ідеями добра та єдності у спорті. Відтепер на турніках та тренажерах учні школи і мешканці села зможуть постійно займатися спортом і зміцнювати власне здоров’я. Тож ми щиро дякуємо за такий подарунок і за створення умов для зміцнення здоров’я і фізичного розвитку підростаючого покоління», - лунали на урочистій церемонії радісні слова в селі Григорівка.

 

 

 ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту:

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами:

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

 

ФОТОРЕПОРТАЖ: Шукайте на фото себе

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.09.2020

Обухівська РДА
Читати далі
Згорнути