Обпалені вогнем, але незламні духом. Спортсмени Київщини у часи війни: призер Євро-2022 з греко-римської боротьби Олександр Грушин

Сьогодні, 3 квітня – 39 доба героїчного опору України рашистським окупантам. То були страшних 37 днів, які змусили нас навчитися жити в нових реаліях. А ще то був час, який згуртував усіх українців без винятку – з Заходу і Сходу, Півдня і Півночі. Починаючи зі світанку 24 лютого всі ми збагнули, як сильно любимо свою Україну. І боронимо її так, що окупант, котрий розраховував взяти Київ за дві доби, захлинувся у власній крові.

 

 

Хоча насправді вся боротьба ще попереду. Виснажлива і трагічна. Ми мусимо вистояти. Бо не маємо іншого вибору. Бункерний дідок поставив мету «рєшіть украінскій вапрос», а отже то бій за життя кожного з нас. За існування нашої коханої України. Тому мусимо надалі гуртуватися і бути єдиним цілим. Бо лише стиснувши всі пальці рук в єдиний кулак, зможемо зацідити ворогові в зуби так, щоб він не піднявся більше ніколи.

Наразі кожен із нас робить те, що приносить Україні користь, на своєму місці. І спортовці – не виняток. З перших днів війни чимало з них взяли до рук зброю і боронять рідні міста в лавах тероборони. У цій когорті є такі знаменитості, як боксери Усик і Ломаченко, біатлоністи Підручний і Меркушина, тенісист Стаховський, хокеїсти Міхнов і Німенко.

Не бракує тих, хто захищає українську землю збройно, й серед атлетів Київщини. Власне, цим матеріалом ми продовжуємо цикл публікацій про те, що роблять спортовці нашого краю під час війни. Бо ж окрім тих, хто воює, не бракує волонтерів. Авторитет спортсменів допомагає краще доносити правду про звірства московитських істот в Гостомелі, Ірпені, Бучі, Ворзелі, Іванкові на весь світ. Власне, зокрема з огляду на іміджову й інформаційну складові не так давно прийняло рішення дозволити виступи українцям на спортивних аренах керівництво нашої держави. Адже в такі дні подвійно важливо, щоб у різних куточках планети підіймався наш синьо-жовтий стяг і лунав наш славень. Це символізує, що попри всі труднощі ми живі, ми не зламалися і продовжуємо боротися.

 

 

ОЛЕКСАНДР ГРУШИН. Титулований борець Київщини захищає честь нашої області та всієї країни на міжнародній спортивній арені

На чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби, який нараз триває в Будапешті, Олександр Грушин в поєдинку за бронзу впевнено переміг німця Етінна Кінзінгера.

Українець не залишив опоненту жодного шансу, весь час чинив тиск, змусив суперника відступати і помилятись.

Сашко бився як справжній воїн.

Раніше його дружина Аліна Грушина-Акобія стала чемпіонкою Європи на цьому ж турнірі. «У кожного свій фронт. Мій воїн», – написала Аліна після перемоги чоловіка.

 

 

Медаль він присвятив Україні та рідному місту Волновасі на Донеччині

Олександр Грушин родом з Волновахи, яку зараз окупували росіяни. Він вихованець місцевої школи боротьби. «Тренуватися брати Грушини розпочали з восьми років, вже за три роки їх віддали до Маріупольської школи Олімпійського резерву імені Сергія Бубки». З початком війни на Донбасі він був змушений покинути Волноваху, переїхавши на Київщину, яку й представляє офіційно на змаганнях.

Грушин показав фото своєї рідної вулиці. «Вулиця мого рідного міста, міста, в якому я народився і виріс... Волноваха. На думку деяких нелюдів – це визволення!» – написав борець.

Воля до перемоги, як і прагнення свободи, прошиті в українській ДНК. Більше місяця на нашій рідній землі триває війна, але українські спортсмени знаходять в собі сили захищати честь країни на міжнародній спортивній арені. Слава Нації!

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Обпалені вогнем, але незламні духом. Спортсмени Київщини у часи війни: Аліна Грушина-Акобія та Лілія Маланчук

Обпалені вогнем, але незламні духом. Спортсмени Київщини у часи війни: Назар Коваленко та Іван Лосєв

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.04.2022

Читати далі
Згорнути