Обласне триденне таборування Святого Юрія. фото

Обласне триденне таборування Святого Юрія - патрона пластунів усього світу

14-16 травня близько 200 учасників зі всієї Київської області взяли участь в триденному таборуванні «Свято Юрія», яке відбувалося поблизу Боярки.

Учасниками таборування стали пластуни Київської округи всіх вікових категорій: пташатство, новацтво та юнацтво.

 

 

Щороку на початку травня пластуни з усього світу відзначають день Святого Юрія, патрона Пласту. Мужній воїн, що є еталоном справжнього лицаря, а також християнський святий, що під страхом смерті не зрікся своєї віри.

Головна мета заходу полягала в  підготовці до таборового літа, перевірці  знань та навичок, необхідних для табору. Також важливою підметою заходу було зустрітися і провести разом час з користю.

 

 

Юнацтво впродовж Свята Юрія мало вишкільну програму: інструктажі з домедичної допомоги, техніки безпеки користування інструментами, в'язання вузлів тощо.

Змагальна програма включала теренові ігри, квести, інтелектуальний, кулінарний та спортивний змаги. Ввечері мали ватру, де представляли свої гуртки, співали пісень, грали в ігри.

 

 

Також складовими програми триденного табору були: правила облаштування табору, будівництво споруд, вміння вправлятись з реманентом, куховарення, змаги, теренові ігри, квести, юнацтво допомагало в організації новацької програми, був проведений лицарський турнір, обговорювали пластові цінності та вивчали основи домедичної допомоги.

Партнером заходу став сучасний медичний заклад відновлювальної терапії, що використовує сучасні методи інфузійної терапії для детоксикації, лікування, відновлення, зміцнення та омолодження організму - Recovery Club.

 

 

Враженнями від Свята Юрія ділиться Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту України:

«Я приємно вражена та щаслива. Тут ми можемо побачити результати діяльності Пластового вишкільного центру -  величезний пластовий табір. Це чудово, що Пласт розвивається на Київщині і багато дітей охоплюються цією чудовою роботою. Я сподіваюсь, що пластунів на Київщині буде з кожним днем, кожним роком все більше й більше”.

 

 

Загалом, пластову програму в Київській області проходять 471 особа, а пластові осередки створені в Ірпені, Бучі, Броварах, Вишгороді, Василькові, Обухові, Горі, Щасливому, Богуславі, Білій Церкві, Фастові, Боярці та Дмитрівці.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.05.2021

Києво-Святошинська РДА
Читати далі
Згорнути