Відкриття воркаут-майданчика в Новому Заліссі. Фото

Новому Заліссю – новий воркаут

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

 

Нове Залісся в Бородянській об'єднаній територіаьній громаді, вчора 29 липня поповнилося черговим об’єктом спортивної інфраструктури в рамках обласної програми розвитку «Київщина спортивна». Workout-майданчик з тренажерним обладнанням та штучним газоном за участю начальника Управління фізичної культури та спорту Київоблдержадміністрації Сергія Тимофєєва офіційно та врочисто відкрито на території опорного загальноосвітнього навчального закладу – «Новозаліський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, заклад дошкільної освіти» Бородянської селищної ради по вулиці Чорноморській, 1.

ФОТОРЕПОРТАЖ ЦЕРЕМОНІЇ ВІДКРИТТЯ

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів, було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури та будівництва мультифункціональних майданчиків в Бучанській ОТГ та Гостомелі (про що можна ознайомитися в окремій публікації), проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 

 

“На виконання програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради, за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією було закуплено 46 комплектів спортивного обладнання для облаштування воркаут-майданчиків саме на території опорних навчальних закладів, - відзначив Сергій Тимофєєв. - До Нового Залісся у 2019-му передано комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих на загальну суму 323 533,50 гривень для облаштування на території опорного навчального закладу майданчика для workout, який ми сьогодні власне відкриваємо. Зауважу, що облаштовувався майданчик коштом місцевого бюджету. Загалом в рамках проекту із запланованих у 2020-му 46-ти аналогічних майданчиків дев’ятнадцять вже запрацювали з часу послаблення карантину. І ще один ми відкриваємо сьогодні”.

 

 

WORKOUT-МАЙДАНЧИК

Що ж представляє собою сам workout -майданчик? На штучному газоні розташовані 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей за проєктом облаштовані лава та урна.

 

 

"Workout" - це сучасний соціально-спортивний рух, який охоплює все більшу кількість молоді. Основна ідея руху - можливість для тренування свого тіла і духу є завжди і всюди, а різноманіття вправ з власною вагою дозволить підібрати навантаження будь якого рівня складності. Регулярні заняття на спортивних тренажерах для воркауту дадуть відмінний результат у формуванні красивої фігури без зайвих витрат на відвідування спортзалів. Хто займається воркаутом,  не тільки розвиваються фізично, а й зміцнюють силу духу.

 

 

Після хвиль послаблень карантину один за одним на території опорних навчальних закладів Київщини відкриваються новозбудовані майданчики для workout. Із запланованих 46 воркаут-майданчиків 19 офіційно запрацювали у Шкарівці (Білоцерківський район), Гоголеві (Броварський район), Жукині (Вишгородський район), Стайках (Кагарлицький район), Потіку (Миронівський район), Студениках (Переяславський район),  Озерній (Білоцерківський район), Іванівці та Красилівці (Ставищенський район), Пролісках (Бориспільський район), Волошинівці (Баришівський район), Шамраївці (Сквирський район), Пархомівці (Володарський район), два в Тетієві, в Кашперівці, Денихівці та П’ятигорах (Тетіївський район), Богуславі (Богуславській ОТГ). І, як вже зазначалося, черговий, двадцятий воркаут запрацював офіційно з 29 липня в Новому Заліссі.

 

 

 

За яким графіком функціонуватиме споруда, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин продовжено до 31 серпня. Але відзначимо, що на майданчиках тренуватимуть своє тіло і дух як вихованці навчального закладу, так і мешканці села. І до мешканців окреме прохання – бережіть ці тренажери, цінуйте спортивний подарунок – і спорткомплекс ще довго слугуватиме вашому фізичному здоров’ю та якісному дозвіллю.

 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

Завітали на урочистості, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, представники Бородянської об’єднаної територіальної громади, делегати місцевого самоврядування, господарі майданчика - представники начального закладу та місцева громада.

 

 

«Наші місцеві депутати і підприємці комплексно підійшли до вирішення питання будівництва спортивного майданчика. Тому маю надію, що саме в Новому Заліссі, де старостою свого часу був вчитель фізичної культури та враховуючи унікальну локацію, добрі спортивні традиції підтримуватимуться й надалі. І найближчим часом, може вже на осінній спартакіаді, представництво Залісся буде в першій трійці, а в межах Бородянської ОТГ стане першим. Нехай спорт буде основою вашого життя та допомагає зростати справжній, патріотичній нації», - звернувся до гостей Олександр Сахарук, голова Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

Святково виглядали сама церемонія відкриття, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей. Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття спортивного майданчика, маленькі гості свята радо випробували свої сили та вміння на спортивних тренажерах.

 

 

Цікавим фактом слугує інформація про появу Нового Залісся, яке є відносно новим поселення бородянського краю. Після техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС саме мешканці того, чорнобильського Залісся в пошуках нової землі як вимушені переселенці заснували тут своє нове Залісся і затишно господарюють тут і понині.

 

 

Ось і воркаут-майданчик став першим спортивним об’єктом села. Першим, але це тільки перша ластівка, розповідає далі директорка школи та господиня нового майданчика Людмила Трощенкова: «Коли почула палку промову Сергія Тимофєєва про будівництво спортивних майданчиків на території шкіл області, відразу повірила у таку можливість і дуже загорілася мати такий самий майданчик для наших дітей. І ось сьогодні ми його відкриваємо. Тренажерний комплекс став своєрідним символом села, центром культури і дозвілля, адже в нас поки що бракує будинку культури. Тому тут щодня проводять дозвілля дорослі й маленькі мешканці села -  і спорт, і спілкування, і фотозона.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

ФОТОРЕПОРТАЖ ЦЕРЕМОНІЇ ВІДКРИТТЯ

 

 

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

30.07.2020

Бородянська РДА
Читати далі
Згорнути