Кубок світу з панкратіону, Будапешт. Фото

Нові перемоги Діани Григоренко на міжнародній арені

У фіналі Кубку світу з панкратіону, що відбувався у Будапешті (Угорщина), у повноконтактних розділах з ударної техніки та боротьби сильніших суперниць від вихованки Фастівщини Діани Григоренко не було – вона була найкращою.

Вихованка тренера КДЮСШ «Динамо» Олега Чернишенка за один день провела дев’ять поєдинків, здобувши до скарбнички збірної Київщини та України два «золота» і «срібло».

Все це – результат копіткої роботи протягом кількох останніх років Діани та її тренерів. Займатись панкратіоном Діана почала в 2012 році у Чернишенка, а тепер  чемпіонка навчається в Університеті фізичного виховання і тренується з іншими збірниками України, які навчаються в столиці. Вона є діючою двічі чемпіонкою світу -2019 року з греплінгу.

Так, у напружених двобоях Діана виграла 6 боїв із суперницями з різних країн і виборола два золота.

Лише в останньому розділі з боротьби гі (боротьба в кімоно) Діана, вигравши два поєдинки в представниць з інших країн, поступилась чемпіонці змагань з України, отримавши срібну медаль.