«Нова фізична культура». Презентовано проект нової модельної програми уроків фізкультури

8 грудня в Щасливому стартував дводенний навчально-практичний семінар «Сучасні навички та практичні кейси вчителя фізичної культури» для керівників місцевих органів управління освітою та вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Київщини.

 

 

Основною темою заходу стала презентація проекту програми «Нова фізична культура» як запорука розвитку громад. Запропоновано нові моделі проведення уроків фізкультури в школах.

Модельна програма про нову фізичну культуру спрямована на розвиток навичок вчителя. Ми живемо в нові часі, які потребують внесення змін в навчальний процес, в уроки фізкультури, які допомагають дітям повертатися в нормальне життя.

 

 

В рамках заходу відбулася семінар-нарада за участю представників спортивної та освітньої галузі Київщини, який розпочався з вітального слова Жанни Осипенко, заступниці голови Київської обласної військової адміністрації: 

«Сьогоднішній захід  - про зміну стереотипів у викладанні. Реформа стосується нової фізичної культури - йдеться про здоров’я дітей. І тут велика роль вчителя фізкультури, тому що змінити стиль викладання за новими модулями має безпосередньо він, а не тільки ми на нарадах. В центр всього треба поставити дитину і від того рухатися».

 

 

Участь в нараді взяли представники освіти КОДА - буда присутня Ярослава Тростянецька, тимчасова виконувачка обов’язків начальника департаменту освіти і науки КОДА.

 

 

Слова взяв Вадим Стеценко, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

 

 

Сергій Тимофєєв, начальник Управління молоді та спорту КОДА у своєму виступі зазначив: «Головне завдання - стовідсоткове залучення дітей до спорту, а для цього і потрібно зацікавити дітей заняттями фізичною культурою в школах».

 

 

Юрій Йовбак, директор ОНЗ Щасливського НВК «ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» звернувся до гостей на правах господаря – його заклад як завжди затишно та гостинно прийняв відвідувачів.

 

 

Підсумували почуте та поділилися власним досвідом на семінар-нараді вчителі фізичної культури навчальних закладів Київщини, які понесуть отримані знання в маси.

 

 

Загалом нарада стосувалася впровадження нової фізичної культури в навчальних та спортивних закладах по зміні проведення уроків фізкультури, рекомендації щодо впровадження нової модельної програми та інноваційних уроків фізкультури, а саме:

- охоплення дітей фізичною активністю - розуміння дітьми її потрібності;

- нові рухові активності, які диктує новий час;

- можливість індивідуального вибору дітьми фізичних активностей, а це 60 модулів на вибір;

- відмова від традиційних методів і підходів;

- дитиноцентризм.

 

 

Презентував програму про активні спортивні громади в рамках програми «Нова фізична культура» Вадим Місюра, директор представництва міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation в Україні. Спеціальні набори вчителям для інноваційних методів роботи вручив благодійний фонд Parimatch Foundation - загалом це 70 наборів на загальну суму 840 тисяч гривень.

25 амбасадорів буде обрано на Київщині в результаті впровадження нової програми, - підсумував пан Місюра.

 

 

І на завершення для  вчителів фізичної культури відбувся тренінг «Практична реалізація Державного стандарту базової середньої освіти на уроках з фізичної культури».

 

Світлини прес-служби Управління молоді та спорту КОВА

Дякуємо нашим Захсникам - Збройним силам України, що тримають небо над нами!

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

09.12.2022

Читати далі
Згорнути