«НІКОЛИ НЕ ЗДАВАЙСЯ І ТИ ПОБАЧИШ, ЯК ЗДАЮТЬСЯ ІНШІ»

В Крюківщині, на кордоні з містечком Вишневе, що в Києво-Святошинському районі зробили черговий крок в розвиток майбутнього, а, як відомо, майбутнє – це наші діти. Отже, завдяки небайдужим представникам місцевої влади та меценатам відкрили новий спортивний клуб з багатообіцяючою назвою для популяризації спорту «Прогрес».

Спортивний клуб є власністю громадської організації «Прогресивна нація» під проводом депутата сільської ради села Крюківщина Олександр Буханенко, а відкриття залу стало можливим за допомогою місцевого забудовника «Вишнева оселя» Федора Наливайка.

Клуб функціонує тільки місяць, але вже встигнув стати популярним серед шанувальників здорового способу життя Крюківщини та Вишневого. Наразі функціонують секції з тхеквондо, дзюдо, самооборони для дорослих, зумби для дівчаток. В подальших планах відкриття тренажерного зала, секції йоги, настільного тенісу. «Створюються всі умови, щоб забрати діток від комп’ютерів, а дорослих від телевізорів», - коментує пан Буханенко.

До правої справи долучилися й інші представники влади, спорту, бізнесу й громадських організацій. Тому невипадково всі вони були присутні на відкритті залу та виступили з вітальним словом. Це начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв, заступник голови Києво-Святошинської держадміністрації Михайло Лєзнік, депутат і секретар сільської ради Михайлюк Іван, місцевий підприємець Петро Науменко. А прискорити відкриття залу, зі слів Олександра Буханенка, стало можливим завдяки присутньому на святі тренеру з дзюдо зіркової Світлани Ярьомки Віктору Мужчині.

Серед поважних гостей заходу були й інші небайдужі до спорту місцеві жителі, це Вахтанг Ахвлєдіані, представник житлового комплексу «Оранж Парк», Олександр Паламарчук, голова бюджетної комісії Києво-Святошинського району та інші не менш поважні громадяни.

І, звичайно, були присутні на урочистостях тренери, на яких лежить подальша доля запалювання отого славнозвісного блиску в очах спортсменів – це тренер з самооборони Віталій Міхєєв з команди українських богатирів Василя Вірастюка. Віталій тренуватиме як дорослих, так і підлітків. А бойове мистецтво розвиватимуть тренери з дзюдо Іван Степанюк та Анна Гудь. А також дзюдоїстів тренуватиме В'ячеслав Гостар, який наразі перебуває на змананнях, і саме він своєю великою егергією заряджає весь клуб до нових звершень. А секцію тхеквондо тренуватиме Віталій Баков.

"Без Бога не до порога", - так казали віруючі люди в давнину. Щоб благословити свої починання, організатори запросили для освячення спортивної оселі священника українського храму. Отже, віднині «Прогрес» може вважатися благословенним і захищеним Богом.

Іван Степанюк провів показові тренування зі своєю юною командою дзюдоїстів, вразивши гостей майстерними кидками та поєдинками. «Саме з таких залів, з масового спорту починають свої перші кроки майбутні олімпійські чемпіони. Ось чому головне розбудовувати саме такі клуби місцевого рівня», - відзначив Сергій Тимофєєв.

Символічна плата за триразове тренування на тиждень під наглядом тренера складає 400 гривень. Але 50 відсотків відвідувачів займається на безкоштовній основі, це діти учасників бойових дій на Донбасі, діти з малозабезпечених сімей, тобто пільгових категорій та просто ті, в кого немає коштів. Власники клубу готові йти на будь-які поступки, аби заохотити дітвору до занять спортом.

Прес-служба Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

17.10.2017

Києво-Святошинська РДА
Читати далі
Згорнути