чемпіонат Європи-2020 зі скелелазіння. фото

Ніка Потапова стала сьомою на Євро-2020 зі скелелазіння та відібралася на наступний ЧЄ

Добігає кінця чемпіонат Європи-2020 зі скелелазіння (19-28 листопада), який став відбірковим для участі в майбутніх Олімпійських іграх в Токіо.

 

На змаганнях розігруються дві путівки на ОІ (по одній для чоловіків і жінок), якими будуть нагороджені спортсмени, що показали кращі результати в комбінованому заліку (за підсумками перемноження результатів в трьох дисциплінах: швидкість, боулдерінг, трудність).
Нагадаємо, що 27-28 листопада відбудеться головна подія Євро - розіграш олімпійських ліцензій за підсумками багатоборства.

 

 

Збірну України на Євро-2020 представляли дев’ятеро скелелазів, троє з яких — представники Київської області, Ніка Потапова, Федір Самойлов та Михаїл Ткачук.

 

 

Ніка Потапова єдиназ Київщини боролася за олімпійську ліцензію у фіналі чемпіонату Європи у складності. Але лишилася на сьомому місці. Проте це теж добрий результат, адже їй вдалося відібратися на Європу, яка відбудеться в травні наступного року.

 

 

Зауважимо, що в Потапової було мало часу на підготовку через хворобу, спричинену коронавірусною інфекцією COVID-19. Спортсменка навіть змушена була пропустити чемпіонат України.

Як стало відомо прес-службі Управління молоді та спорту з близького оточення Ніки, спортсменка хворіла майже три тижні, і в доволі сильній формі. А після одужання мала всього лише два тижні до старту: “За цей час вона змогла підготуватися й здобути непоганий результат. А взагалі вона може краще. Але в неї ще все попереду і вона зможе себе проявити”.

 

 

Федір Самойлов також потрапив до півфіналу континентальної першості в складності та, на жаль, до фіналу йому пробитися не вдалося.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.11.2020

Читати далі
Згорнути