«Незламні». У нескореному Ірпені відбулася олімпійська руханка дружби Литви та України

20 червня під стінами понівеченого Державного податкового університету у нескореному Ірпені відбулася олімпійська ранкова руханка в рамках програми відділення НОК України в Київській області спільно з відділенням НОК України в Черкаській області.

 

 

В довоєнні часи щороку на площі збирались діти, батьки та гості та заряджали енергією все місто. Бо спорт - це життя! І нарешті в буремному Ірпені на обличчях дітей, батьків та гостей спортивного свята знову засяяли посмішки.

Попри все пережитті жахіття нарешті було гамірно, дружньо, спортивно! У сквері імені Петра Мельника зібралися спортсмени, колеги та друзі, які об'єднали дві країни - Литву та Україну у спільній міжнародній руханці дружби та патріотичних флешмобах.

 

 

Руханку презентували юні черкаські гімнасти – вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпія». З Литовської сторони доєдналися учні 5-6 класів прогімназії литовського Каунасу. Представники Податкового не лишилися осторонь - участь у заході взяли студенти, співробітники та викладачі ДПУ.

Відзначимо, що серед поважних гостей в заході взяли участь учасник Олімпійських ігор в Атланті, тренер з дзюдо Карен Балаян, чемпіонка ІІІ Літніх юнацьких Олімпійських ігор-2018 з метання молота Валерія Іваненко та чемпіонка світу і Європи Олександра Старкова.

 

 

«Пишаюсь, що була сьогодні присутня на такому заході. Багато років ми були почесними гостями, але цей захід особливий, бо ми не відроджуємося, ми і не зупинялися! Попри все! Так, нам зруйнували домівки, школи, спортивні споруди, але ми не зупинялись і продовжуємо жити! І побачивши посмішки дітей сьогодні - розуміємо, що не дарма. Бо в нас зростає прекрасне майбутнє країни! Дякуємо Ігорю Малинському, президентові обласного НОКу за такий важливий захід!», - коментує на своїй сторінці в Фейсбук тренерка з дзюдо Олександра Старкова.

 

 

«Податковий підтримує олімпійські цінності і завжди радо долучається до проведення таких заходів. Впевнені, що Олімпійський день об'єднав країни, а українці - об'єднують світ! Будьмо сильними! Будьмо спортивними! Будьмо єдиними! І разом ми зможемо все!», - відзначають представники Державного податкового університету.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

21.06.2022

м.Ірпінь
Читати далі
Згорнути