Не без «допомоги» суддівства баскетбольна збірна Київщини втрачає перемогу

Не так давно завершили свої змагання баскетбольні ветерани вікової категорії 55+, як на паркет демонструвати майстерність та досвід вийшли баскетболісти 45+.

Вісім команд брали участь у фінальних змаганнях VIIІ літніх Всеукраїнських ігор серед ветеранів з баскетболу пам’яті відомого українського державного, громадського та спортивного діяча Михайла Баки серед ветеранів 45+. Змагання з 16 по 19 травня приймав Кривий Ріг.

Збірна команда Київської області в результаті змагань під керівництвом досвідченого капітана Володимира Стеценка стала бронзовим призером змагань. «В третій грі Київщина поступилася Маріуполю. Ну як поступилася? Прикро відзначити, але не без «допомоги» суддівства», - відзначає Володимир Григорович.

Таким чином, наша команда вступила в боротьбу за третє місце, де обійшла Дружківку Донецької області та посіла третю сходинку п’єдесталу.

Перемогу здобула команда з Кропивницького. А срібними призерами Всеукраїнських ігор стали одесити.

Відзначимо членів команди збірної Київщини, які здобули титули «кращих гравців»: Володимир Полуяхтов, Костянтин Тарасенко, Вадим Крепель, Дмитро Кривобоков та Володимир Стеценко (к).