Найсильніші атлети продемонстрували силу на чемпіонаті вишу із богатирського багатоборства

24 травня на стадіоні Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди було проведено черговий чемпіонат вишу із богатирського багатоборства, де суддівська колегія на чолі із заслуженим тренером України, доцентом кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму Тарасом Кириченком визначала найсильнішого студента нашого університету.

Як завжди, змагання відбувалися у запеклій і напруженій боротьбі, про що свідчить той факт, що переможець змагань визначився лише в останньому силовому конкурсі, перемігши срібного призера всього на 1 бал. Загалом же, спортсмени змагалися у атлетичних конкурсах, як включали перенесення, піднімання, метання та утримання стаціонарного і нестандартного силового обладнання. Кінцевий протокол визначив трійку найсильніших. Результат змагань такий: переможцем змагань (54 бали) став студент 4 курсу факультету фізичного виховання Юрій Василевський, ІІ місце посів його ж однокурсник Олександр Приходько (53 бали), а бронзовим призером став спортсмен 3 курсу факультету фізичного виховання Юрій Дрегель. Переможці і призери отримали дипломи на грошові призи. Спонсором змагань виступив профком університету.