Навчальні уроки «Льодограю»: майстерки для Миронівки та світовий досвід у хокеї

На льоду Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй», сучасній льодовій арені в Богуславі, набирає обертів цікавий навчальний проект з розвитку льодового спорту серед дітей Київщини в умовах воєнного стану за підтримки Київської обласної військової адміністрації.

Мета проекту – через уроки на ковзанці залучати дітей територіальних громад, які географічно близько розташувалися поруч з Богуславською громадою, до занять льодовими видами спорту та навчань техніці катання на ковзанах.

Адже діти, які займаються зимовим спортом, як правило, мають більш розвинену, міцну статуру та відрізняються витривалістю. Також льодовий спорт сприяє розвитку сили волі, координації та сміливості.

 

 

Сьогодні до льодового палацу взяти уроки з ковзанярського спорту завітали дітлахи Миронівської територіальної громади.

Кваліфікований тренерський штаб «Льодограю», команда справжніх професіоналів, найперше навчала діток азам ковзанярської їзди. Відзначимо, що на перших уроках хлопчики й дівчатка завжди навчаються спочатку стати на ковзани, потім «топати», правильно падати і тільки тоді вже - їхати.

Спортсмени-початківці отримують ідеально збалансовані умови для досягнення максимальних результатів під час тренувань. Окрім дипломованих інструкторів у цьому їм також допомагає лід та обладнання, які відповідають найвищим світовим стандартам.

 

 

З початку старту навчальної програми минулого місця активну зацікавленість у фізичному вихованні свої маленьких мешканців виявили Кагарлик і Тараща – вже відбулися пробні заняття серед дітей начальних закладів громад.

А після перших уроків 10 дітей з Таращанської громади записалися на фігурне катання і 17-ро - на хокей до шкіл з цих олімпійських видів спорту, які успішно функціонують на «Льодограї».

 

 

За вісім років існування ковзанки вже 563 вихованці стали переможцями та призерами національних і міжнародних змагань.

Так, хокеїсти, які починали на богуславській ковзанці, а згодом виступали за ХК «Шершні» (Богуслав) наразі продовжують свою кар’єру за кордоном. Таращанець Богдан Трущенко (2006 р.н.), який також встиг пограти за легендарний «Сокіл», входить до лав збірної України U18 і грає у Швейцарії. Як і богуславець Артем Капуста (2007 р.н.), який після школи «Льодограю» також успішно виступає за швейцарський клуб. Ще один богуславський 16-річний хокеїст,обдарований нападник Артем Терзі, продовжує розвивати хокейні навики в академії угорського клубу DVTK, виступаючи в юнацьких чемпіонатах Угорщини та Австрії. Артем є кандидатом до лав юнацької збірної України, яка навесні виступатиме на чемпіонаті світу в дивізіоні 1А.

 

 

Відзначимо, що ідею проекту з розвитку льодового спорту серед дітей Київщини за дорученням заступника голови Київської обласної військової адміністрації Віталія Власюка в січні місяці було презентовано на виїзній нараді безпосередньо на «Льодограї» представникам Медвинської, Таращанської, Узинської, Кагарлицької, Ржищівської, Миронівської та Рокитнянської громад – «Льодограй» готовий приймати і навчати діток ковзанярському мистецтву.

 

 

Чому обирають «Льодограй»?

«Льодограй» — місце спортивної удачі – за вісім років існування ковзанки вже 563 вихованці стали переможцями та призерами національних і міжнародних змагань.

Дітей тренують зіркові спортсмени України - кваліфікований тренерський штаб, команда справжніх професіоналів

Діють школи хокею та фігурного катання

Найсучасніше обладнання та лід відповідають найвищим світовим стандартам

Інноваційна система опалення, власний хореографічний, окремий медичний кабінет, сучасна система освітлення

Ідеально збалансовані умови для досягнення максимальних результатів під час тренувань та змагань

Команда «Льодограй» запрошує у гості!

Телефон для попереднього запису на групові уроки: +380 68 980 3481

Сайт УНТЦ "Льодограй

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Льодограй» запрошує на уроки громади Київщини! Першими освоїли ковзанярське мистецтво Кагарлик і Тараща

Розвиток льодового спорту на "Льодограї": до лав хокеїстів та фігуристів вступили юні таращанці

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

21.02.2023

Читати далі
Згорнути