Чемпіонат України з самбо. Фото

Наші переможці з Київщини на чемпіонаті України з самбо

З 2 по 4 лютого в Харкові відбувся чемпіонат України з самбо. Змагання є відбірковими на чемпіонат Європи, який буде проведено в Празі (Чехія) з 13 по 16 квітня та світу, що відбудеться в грузинському Тбілісі з 10 по 18 вересня.

Представники Київської області гідно виступили в ефектних двобоях та стали переможцями й призерами змагань серед старших юнаків та юніорів.

«Завдяки вдалим виступам відібралися на чемпіонат Європи та світу Михайло Сабадаш та Артем Станілога», - прокоментував участь свої підопічних Вадим Скрипаль, президент Київської обласної Федерації самбо, майстер спорту з дзюдо, самбо і бойового самбо.

Результати

Чемпіонами змагань стали Михайло Сабадаш у ваговій категорії 81 кг та Артем Станілога, 70 кг. Срібними призерами чемпіонату стали Олексій Малєц у вазі 70 кг та Ігор Кохан, +87 кг. І третє місце виборов Максим Станілога у ваговій категорії 65 кг.