наметові таборівки на Київщині. фото

На зламі двох таборівок. На Київщині вчилися виживати та грали в Директорію УНР

Пошук. Адаптація. Виживання - основа вмінь і навичок та складові необхідних знань, котрі протягом цього тижня отримала молодь Київщини на першій наметовій таборівці сезону-2021 «Школа виживання». В рамках програми на заході були передбачені активності, інформаційно-навчальні тренінги та спеціальні заняття.

 

 

Стартував захід в форматі наметового табору 31 травня на території розкішної лісової зони Циблівської територіальної громади Бориспільського району, і тривав до 4 червня.  

Участь у проекті взяли вихованці клубів військово-патріотичного виховання, інститутів громадянського суспільства, туристичних гуртків та молодіжна представники.

 

 

Наступний захід, спортивно-патріотичний табір «Директорія УНР» з елементами вишколу та теренової гри розпочався в день закриття «Школи виживання, і триватиме по 8 червня.

Загалом щорічних тематичних наметових таборівок на теренах Київщини цього літа заплановано чотири. Далі для представників молодіжних громад буде проведено таборівку на тему «Молодь в громаді» (7–10 червня). Четвертий, заключний захід під назвою «Тримай форму» відбудеться з 10 по 13 червня, а участь в ньому візьмуть молодіжні працівники з метою прокачки власних навичок для роботи з молоддю.

 

Таборівка "Школа виживання"

Таборівка "Директорія УНР"

«Школа виживання» завершилася урочистою церемонією закриття, в якій взяв участь начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв. Очільник Київщини спортивної завітав не з порожніми руками, а з подарунками – волейбольними, футбольними та баскетбольними м’ячами для молоді Київщини. Новий спортивний інвентар стане в нагоді хлопцям та дівчатам в популяризації здорового способу життя та ігрових видів спорту.

 

 

Під час урочистостей випускники Школи виживання отримали сертифікати про участь, переможцям змагань з основ виживання були вручені грамоти та цінні подарунки. Про все це мова піде далі по тексту.

 

 

Що ж відбувалося під час першої наметової таборівки в цьому сезоні, "Школі виживання"?

Юнакам та дівчатам, котрим пощастило пройти відбір і стати учасниками унікального проекту, інструктори міжнародного класу проводили заняття із домедичної допомоги, вчили перебуванню в екстремальних умовах, прививали вміння переборювати власні страхи і перетворювати їх у енергію позитивних змін.

 

 

А також багато неочікуванок і знань чекали у лісі на відважних молодих та завзятих представників молоді громад столичного регіону: Пісківської, Переяславської, Ставищенської, Броварської, Ірпінської, Миронівської, Обухівської, Бориспільської, Білоцерківської, Яготинської, Бучанської, Ржищівської, Дівичківської, Баришівської.

 

 

Завершився захід змагальним днем. Молодь, поділена на чотири команди, протягом останньої доби по-справжньому боролася за виживання в лісі, маючи при собі для цього мінімальний набір «виживальника» - один на всіх скромний сухпайок, ніж, огниво, мотузка тощо. Майстрували саморобні укриття, полювали живність для вечері, фільтрували воду, розпалювали вогонь за допомогою огнива і таке інше. Зауважимо, що під час фіналів жоден виживальник не постраждав. І тепер нашій молоді вже нестрашні навіть урбаністичні джунглі.

 

 

Наступною, як ми вже згадували, наметовою таборівкою, участь в церемонії відкриття якої із зануренням в історичну тематику періоду Української Народної Республіки, також взяв очільник Київщини молодіжної та національно-патріотичної Сергій Тимофєєв, став спортивно-патріотичний табір «Директорія УНР» з елементами вишколу та теренової гри.

Не лише екстрим і військовий вишкіл, а й історична атмосфера - саме так можна описати військово-спортивну гру «Директорія УНР-2021».

 

 

Теренова гра, тематичні гутірки, перегляд історичних фільмів, вивчення тактики, взаємодія в командах, популяризація національної ідентичності українців, формування здорового способу життя та багато іншого, - все це є складовими другої молодіжної наметової таборівки.

 

 

“Вдячні усім небайдужим колегам, друзям за співпрацю та спільну місію — МОЛОДЬ!”, - відзначили у Київському обласному молодіжному центрі, який разом з Управлінням молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації є організатором заходу. - Тематичні наметові таборівки на Київщині тривають. То ж запрошуємо молодь до участі!».

 

 

Слід окремо відзначити, що захід відбувся з дотриманням протиепідемічних заходів, що були запроваджені на час карантину. Усі вучасники таборівок пройшли експрес-тести на COVID-19 безпосередньо на місці таборування. На щастя, всі тести виявилися негативними.

 

 

Відзначимо, що метою таборівок, які проводилися на виконання Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2021 роки та Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2021 роки «Молодь Київщини», став розвиток громадянської освіти молоді, підтримки молодіжних громадських організацій та об’єднань, популяризації системи духовно-морального виховання молоді, а також активізація молодіжного руху для проведення тематичних наметових таборівок для молоді Київщини.

Контактні особи для участі у таборівках:

Назарук Світлана (097) 772-77-04,

Андрій Михайлов (097) 746-94-07

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

07.06.2021

Переяслав-Хмельницька РДА
Читати далі
Згорнути