Відкриття мультифункціонального спортивного майданчика в Гостомелі. фото

На видноколі Гостомеля закрасувався новий мультифункціональний спортмайданчик

Розбудова спортивної інфраструктури на теренах Київщини триває. Адже поява в регоіні нових спортивних об’єктів є запорукою розвитку здорової, спортивної нації. А набуття сильного імунітету, зокрема на заняттях фізичною активністю на нових спортивних майданчиках, стає надважливим в часи пандемій та карантинних обмежень.

 

 

МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК ТА ТРЕНАЖЕРНИЙ КОМПЛЕКС

Сьогодні, 6 липня в Гостомелі, на Бучанщин лунали урочистості на честь відкриття чергового спортивного об’єкту - від сьогодні тут офіційно запрацював мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту, з ґумовим покриттям та розміром 32х18 м. Також згідно проєкту поряд з майданчиком облаштовано два тренажери – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Розташувалося спортивне поле по вулиці Яровій, 154, на високому пагорбі з ошатним краєвидом міста, яке, за переказами, існує з дуже давніх часів і було свідком багатьох історичних подій, пов'язаних з минулим нашої країни.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Шукайте на фото себе

 

 

На церемонію відкриття красеня-майданчика особисто завітали заступниця голови Київської обласної державної адміністрації Тетяна Щербак та начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, які організовували, брали участь та пильнували увесь процес створення спортоб’єкту – від закупівлі спортивного обладнання до його облаштування, що, власне, і завершилося урочистостями з нагоди відкриття.

 

 

“На теренах Київської області діє обласна програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2021 роки, яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради. На виконання цієї програми за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією у 2020-му  було закуплено та передано до Гостомеля комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування мультифункціонального майданчика на загальну суму 840 000 гривень. Зауважу, що за умовами Програми будувався майданчик коштом місцевого бюджету», - відзначив Сергій Тимофєєв під час церемонії відкриття.

Також очільник Київщини спортивної наголосив, що загалом в рамках обласної програми заплановано 15 мультифункціональних майданчиків, і майданчик в Гостомелі став номером 13-ть в черзі відкриттів.

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нового спортоб’єкту, було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури регіону, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

На урочистостях, окрім представників керівного складу Київської ОДА, тішилися появі нового спортивного об’єкту перший заступник голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський, голова Гостомельської територіальної громади Юрій Прилипко, голова Бучанської районної державної адміністрації Микола Ляшенко разом із заступником Володимиром Дубасом, депутати Гостомельської селищної ради та, звичайно ж, мешканці міста для яких власне на безкоштовній основі та вільному доступі і функціонуватиме майданчик.

 

 

Та особливо раділи діти, які з нетерпінням чекали на завершення будівництва сучасного спортивного об’єкта. Адже відтепер вони матимуть нагоду з користю для здоров’я проводити своє дозвілля. Єдине прохання до мешканців - бережіть своє майно, адже цей майданчик належить вам, за рахунок ваших податків збудований і вам ще довго служитиме при охайному ставленні.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Тетяна Щербак та Ярослав Добрянський вручили юним спортсменам завжди актуальний спортивний інвентар - сітки з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами.

 

 

Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття спортивного майданчика, офіційні гості свята удостоїлися права першими «розпечатати» футбольні ворота та перевірити на міцність баскетбольні кошики й волейбольну сітку. А місцеві футбольні команди провели своє перше тренування на безпечному для суглобів високоякісному гумовому покритті.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2021 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

З 2020-го в рамках обласної програми на теренах Київщини зводяться 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям та розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту:

1) Баришівська ОТГ, смт Баришівка, вулиця Центральна, 34

2) Біла Церква, Білоцерківське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15

3) Бориспіль, вулиця Головатого 32-а (єдиний майданчик 42х22 м)

4) Бориспільський район, село Любарці

5) Броварський район, село Гоголів, вулиця Київська, 167

6) Бучанська ОТГ, село Луб’янка, вулиця Шевченка, 17

7) Васильківський район, село Плесецьке

8) Вишгородський район, село Вахівка

9) Володарський район, смт Володарка, вулиця Зарічна 102-В

10) Бучанський район, смт Гостомель, вулиця Ярова, 154

11) Дівичківська ОТГ, Переяслав-Хмельницький район, село Дівички (військова частина)

12) Згурівський район, смт Згурівка, вулиця Зарічна, 102-В

13) Києво-Святошинський район, село Юрівка, вулиця Шевченка, 3

14) Студениківська ОТГ, село Студеники, вулиця Шкільна, 27

15) Фастів, вулиця Шевченка, 27

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами

- 46 Workout-майданчиків зі штучним газоном та тренажерами (на території опорних закладів).

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020/2021 років.

#Київщинаспортивна

 

Світлини прес-служби Управління молоді та спорту

Київської обласної державної адміністрації 

ФОТОРЕПОРТАЖ: Шукайте на фото себе

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

06.07.2021

м.Буча
Читати далі
Згорнути