На всеукраїнському фестивалі бойових мистецтв «Булава» показали нові національні види боротьби

12 травня в селищі Калинівка, що на Васильківщині, відбувся Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв «Булава». На фестиваль приїхали команди учасників з різних міст, селищ та сіл нашої неосяжної України - Запоріжжя, Дніпро, Київ, Рівне, Миколаїв, БілаЦерква, Васильків, Фастів, Миронівка, Володарка, Пісківка, Калинівка, Данилівка та інші.

 

 

Всього в спортивних змаганнях з різних видів боротьби, які відбувалися у спортивному комплексі імені Івана Піддубного, за кубок козацького полковника Семена Палія змагалися біля 400 борців 2001-2010 років народження.

На фестивалі були представлені рукопаш « Спас», бої на шаблях, боротьба панкратіон (традішин та греплінг). Змагання тривали увесь день – розпочалися о дев’ятій годині ранку, а завершились аж о дев’ятій вечора.

 

 

На параді відкриття гостей і учасників фестивалю вітали голова Васильківської РДА Одинець В.І., селищний голова Калинівки Олексенко Ю.О., перший заступник КОФСТ « Динамо» Гаврилко О.Л., голова ради «Козацько-лицарський клуб», головний суддя змагань Чернишенко О.І.

Боротьба відбувалася пройшли в дружній, спортивній атмосфері. Глядачі побачили нові національні види боротьби, які сьогодні розвиваються в нашій країні.

Культурно-масова частина фестивалю відбувалася в центральному парку Калинівки, де демонструвалися показові виступи, стрільба з лука, метання ножів та сокир. В рамках заходу проводилася виставка козацької та сучасної зброї. Розважали гостей фестивалю виступи самодіяльних артистів та знаних гуртів: «Буття»», «Дружу музико», « Труба». Перед глядачами виступили і соліст гурту « Тінь соня» Сергій Василюк та бандурист Тарас Силенко. Завершував фестиваль бойових мистецтв виступ вогняного театру «КОТ». Не обійшлося і без смаколиків -  всі охочі пригощалися безкоштовним кулішом від козаків.

Всі хто побачив це дійство, були в захваті. Дякуємо всім, хто долучився до його проведення.

 

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.05.2018

Васильківська РДА
Читати далі
Згорнути