Турніри з футзалу, Славутич. Фото

На турніри з футзалу завітав литовський ФК «Žalgiris»

Міжнародний турнір з футзалу серед дівчат 2008–2009 років народження і молодше пам’яті Героїв Чорнобиля та відкрита Першість КДЮСШ Славутича з футзалу серед дівчат 2006-2007 р.н. і молодше з нагоди 30-річчя спортивної школи відбулися у Славутичі.

 

 

З 18 по 20 січня великі змагання приймала баз СК «Олімпієць», в яких взяли участь 13 команд з 4 областей України та республіки Литва, а це загалом близько 170 учасників: ФК «Красилівка» (Броварський район, Київська область), ФК «Вікторія» (Конотоп, Сумська область), ФК «Тесла» (Харків), «СДЮШОР» (Чернігів), «ДЮСШ» (Городня, Чернігівська область), ФК «Žalgiris» (м. Вільнюс, Литва), «КДЮСШ - Олімп» (Славутич, Київська область).

Учасників та гостей змагань прийшли привітати представники влади Славутича та вихованці Славутицької дитячої школи мистецтв - зразковий хореографічний колектив «Славутич» із запальним танком «Смішарики».

 

 

Результати змагань

Старша вікова категорія:

1 місце – Чернігів

2 місце – Славутич

3 місце – Конотоп

4 місце – Литва, 5 місце – Городня, 6 місце – Харків, 7 місце – Красилівка, 8 місце - ДЮСШ-08 Славутич.

Молодша вікова група:

1 місце – Славутич

2 місце – Конотоп

3 місце - Красилівка

4 місце – Чернігів, 5 місце - Славутич-2.

Спеціальними призами та квітами від компанії «УКРТЕПЛО» були відмічені та нагороджені кращі гравці в кожній команді.

Відзначимо кращих гравців команди Славутича: Калита Валерія, Сердюк Валерія (старша вікова група); Щедракова Уляна, Іванченко Маргарита, Ручка Маргарита, Цвєткова Поліна (молодша вікова група).

На нагородженні були присутні: міський голова – Юрій Фомічев та інші гості, які побажали дівчатам перемог в майбутньому та запросили всіх взяти участь у змаганнях у наступному році.

«Дякуємо нашим дівчатам-футзалісткам та їх тренерам - Володимир Панченко та Вікторія Мекшун. Бажаємо наступних звершень та перемог», - коментує відділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

23.01.2019

м.Славутич
Читати далі
Згорнути