На теренах Київщини презентовано нові молодіжні центри – Кагарлик та Васильків

Особливим пріоритетом молодіжної політики в Україні є розвиток мережі молодіжних центрів та просторів, які по своїй суті є осередками практичної роботи з молоддю. В Київській області успішно функціонує мережа діючих молодіжних центрів, просторів та хабів. Загалом прослідковується тенденція щодо розширення мережі закладів для молоді, зводяться нові простори, відбудовуються знищені під час бойових дій центри, оновлюються існуючи хаби.

 

 

Нові молодіжні центри з’явилися в Кагарлику та Василькові, на урочисте відкриття яких сьогодні, 25 листопада завітав заступник голови Київської обласної військової адміністрації Віталій Власюк у супроводі заступниці начальника Управління молоді та спорту КОДА Світлани Назарук та директора Київського обласного молодіжного центру Андрія Михайлова.

 

 

«Молодіжний центр Кагарлика молодіжКА» було відкрито за громадською ініціативою і силами громади. «Твій простір» у Василькові зафункціонував на базі молодіжного центру завдяки участі донорів та із залученням ґрандів. Відтепер в нових молодіжних просторах підлітки і молодь зможуть генерувати ідеї і втілювати їх у життя.

 

Молодіжний центр Кагарлика "МолодіжКА» 

«Твій простір» у Василькові 

В рамках святкового заходу пан Власюк долучився до нетворкінгу щодо розвитку молодіжного центру та командоутворення. Участь в обміні інформацією взяли також почесні гості заходу.

Знаннями про мистецтво комунікації, масову та її різновиди, про журналістику як галузь для об'єктивного інформування суспільства ділився з молоддю Євген Будерацький, заступник головного редактора «Української правди».

 

 

До обговорення напрямів роботи, які формуються відповідно до потреб та інтересів молодих людей Кагарлицького та Васильківського регіонів говорили долучилися офіційні представники громад – голова Кагарлицької міської громади Олександр Панюта та його васильківські колеги.

Гості та молодь говорили про важливість роботи молодіжних центрів, які сприяють розвитку молодих людей, громадянській освіті, популяризації здорового способу життя, волонтерства, молодіжному підприємництву, підвищенню рівня мобільності молоді, соціальної згуртованості молоді тощо.

 

 

Відзначимо, що відкриття нових молодіжних центрів стало можливим завдяки багаторічній співпраці Управління молоді та спорту та Київського обласного МЦ, які на постійній готують молодіжних працівників, організовують стратегічні сесії-зустрічі, проводять спільні заходи – і все це в рамках трирівневої системи взаємодії молодіжних центрів (всеукраїнського, обласного та місцевого рівнів).

 

 

Не обійшлося й без обговорення роботи пунктів обігріву, так званих «Пунктів незламності» на Київщині, стаціонарних та мобільних від ДСНС. Окремо наголошувалося на співпраці з молодіжними центрами щодо участі в роботі таких пунктів молоді та волонтерів, які найближчим часом також пройдуть відповідне навчання та будуть готові стати до роботи в разі потреби. Відзначимо, що пункти обігріву створються в результаті взаємодії державної влади та територіальних громад.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.11.2022

Читати далі
Згорнути