Чемпіонат Київщини зі спортивного туризму, Рось. Фото

На Росі змагалися в чемпіонаті Київщини зі спортивного туризму

З 13 по 15 квітня в селі Хохитва Богуславського району, на річці Рось відбувся чемпіонат Київської області зі спортивного туризму.

 

 

Змагання проводилися у двох класах посуди - катамаран чотирьохмісний (К4), і катамаран двомісний (К2) на трьох дистанціях: «Спрінт», «Слалом» і «Рятувальні роботи». Загалом 70 спортсменів брали участь у змаганнях: в класі посуди К4 було 12 екіпажів, а в К2 - 11.

 

 

Серед «четвірок» перше місце виборола команда «Ніка», з Переяслава, друге місце посів «Білий Барс» з Васильківського району, а третьою стала команда «Просто Інші» з Великодимерської об’єднаної громади.

В класі К2 чемпіонське звання отримала «Ніка», срібло здобула команда «Ужаси Павліка» з Білої Церкви, а бронзовим призером чемпіонату стали «Просто Інші».

 

 

Тож Чемпіоном області стала команда «Ніка», на базі якої і буде сформована збірна області, яка поїде на Чемпіонат України, який цього року відбуватиметься на річці Чорний Черемош поблизу села Бистрець Верховинського району Івано-Франківської області з 26 по 30 квітня.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйте на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

17.04.2018

Богуславська РДА
Читати далі
Згорнути