кмс. фото

На Київщині з’явилися 54 нові кандидати в майстри спорту України та 11 володарів перших розрядів (Січень)

11 місяців на нашій рідній землі триває війна, розгорнута проти України російським окупантом. Але спортсмени Київщини знаходять в собі сили мужньо тримати свій фронт на спортивних аренах, захищаючи честь свого регіону та країни, здобуваючи нові нагороди і титули, рекорди і звання. Щоразу своїми успіхами пригадуючи, що попри все ми живі й незламні.

За січень 2023 року Київщина спортивна поповнилася 54-ма новими кандидатами в майстри спорту України з олімпійських та неолімпійських видів спорту та виконано вимоги з 11-ти перших розрядів.

Очільник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Сергій Тимофєєв сьогодні, 23 січня підписав подання на кандидатів в майстри спорту України та відповідний наказ «Про присвоєння спортивних розрядів».

 

 

Виконали нормативи згідно з класифікаційною таблицею та в результаті отримали «КМС» з олімпійських видів 12 кандидатів в таких видах спорту як тхеквондо ВТФ, бокс та дзюдо.

Володарями розрядів в неолімпійських дисциплінах стали 42 представники спортивного туризму, комбат самозахист ІСО, кікбоксингу ВАКО, армрестлінгу та спортивних танців.

Що ж до перших розрядів, то три посвідки "І спортивний розряд" з олімпійських видів спорту отримали легкоатлети та представники кульової стрільби.

В неолімпійських видах "І спортивний розряд" видано восьми спортовцям - кікбоксерам WAKO.

Вітаємо атлетів Київщини з новими розрядами та бажаємо якнайшвидше виконати норматив та отримати звання «Майстер спорту України»!

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

23.01.2023

Читати далі
Згорнути