На Київщині вперше відбувся фестиваль з бадмінтону за міжнародною програмою «Shuttle Time»

 

Київський обласний фестиваль з бадмінтону за міжнародною програмою «Shuttle Time», який відбувся цього вікенду в Борисполі, став першим на Київщині. На теренах України програма впроваджується ще з 2019 року. 

 

 

В науково-практичному заході участь взяли активісти фізичної культури і спорту Київської області, які виявили бажання розвивати та популяризувати ігровий і доступний всім верствам населення вид спорту в своїх громадах. 
ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

На захід завітали президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров, заступник голови Київської обласної військової адміністрації, керівник Відокремленого підрозділу Федерації бадмінтону України в Київській області Михайло Ємець та начальник Управління молоді та спорту Київської ОВА Сергій Тимофєєв. Почесні гості відзначили учасників фесту напутнім словом щодо зацікавеності у розвитку ігрового виду спорту та вручили памʼятні дарунки й комплекти відповідного спортивного інвентарю. 

 

А навчали теоретичних азам гри в бадмінтон на лекціях та мистецтву володінням ракеткою на практиці керівник міжнародної навчальної програми «Shuttle Time» Олександр Самсонюк та представники Всеукраїнської федерації бадмінтону, які впроваджують програму в Україні з 2019 року. 

 

Детальніше про впровадження міжнародної науково-практичної програми в ексклюзивному коментарі прес-службі Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації розповів Олександр Самсонюк: 
“Це спеціальна програма для вчителів фізичного виховання загальноосвітніх закладів. Вона діє в світі з 2012 року, в Україні впроваджується з 2019 року. На сьогодні ця програма охоплює 180 країн світу. В Україні вона встигла впровадитися в усіх областях, і тепер — на Київщині. Навчання вже пройшли близько 700 вчителів фізичної культури. І сьогодні вперше навчання проходитимуть представники фізичної культури і спорту Київщини. По завершенню вони зможуть впроваджувати більш якісно варіативний модуль «бадмінтон» у своїх закладах, знайомити дітей з цим видом спорту, навіть відбирати спортивні групи і з ними додатково працювати. Ця навчальна програма дає більш глибокі знання з виду спорту”. 

 

«Shuttle Time» - шкільна програма з бадмінтону, яка підтримує принцип здорового та активного життя як у школі, так і поза нею. BWF - Всесвітня Федерація бадмінтону ще у 2012 році запустила науково-практичну програму «Shuttle Time» по всіх континентах з метою зробити бадмінтон одним із найпопулярніших і доступних шкільних видів спорту у світі. Федерація бадмінтону України приєдналась до міжнародної програми «Shuttle Time» у 2019 році. 

 

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Світлини прес-служби Управління молоді та спорту

Київської обласної військової адміністрації 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

04.12.2023

Читати далі
Згорнути