На Київщині боролися за бейсбольний трофей "Кубок Богуслава-2021". "Атма" стає срібним призером

Завдяки ентузіазму гравців бейсбольної команди «Атма» (Київська область), в першу чергу креативному Райделю Арбелаю Бессере, якого в бейсбольному середовищі звуть Куба, була реалізована ідея проведення передсезонного бейсбольного турніру на Київщині під назвою "Кубок Богуслава-2021".

 

 

Реалізувати ідею змагань допомогла Світлана Резниченко, директорка дитячого табору «Чайка», розташованого в селі Чайки поблизу міста Богуслав, в 125 кілометрах на південь від Києва. Де, власне, і відбувався турнір.

У розпорядження гравців і тренерів було бейсбольне поле з добре обладнаними дагаутами, забезпечено комфортне проживання та смачне харчування.

 

 

У запланованому на три дні турнірі взяли участь «Атма» (Київська область), Збірна команда столиці, укріплена киянами, команда «Соколи» (Чернівці) та «Ураніум» (Кропивницький).

Всі чотири команди були практично однакового рівня, тому очікувалася цікава боротьба за головний трофей. Так воно і вийшло насправді.

П'ятничний дощ вніс свої корективи, в зв'язку з чим довелося ущільнитися і проводити турнір за два дні, проводячи по три гри в день.

Кубок Богуслава-2021. Результати:

1 місце: «Ураніум». 2 перемоги, 1 поразка.

2 місце: «Атма». 2 перемоги, 1 поразка.

3 місце: «Соколи». 1 перемога, 2 поразки.

4 місце: «Збірна Києва». 1 перемога, 2 поразки.

 

 

Суботнього ранку першими на поле вийшли команди «АТМА» і збірна Києва, тут перемогу з рахунком 15-2 святкували атмівці.

Напружений поєдинок Чернівців та Кропивницького закінчився перемогою «Ураніум» з мінімальним для бейсболу рахунком 2-1. У третій грі дня «Ураніум» поступився збірній Києва теж мінімально 6-7.

Змагальний день в неділю розпочався з поєдинку «АТМА» - «Соколи», який завершився на користь бейсболістів столичного регіону 16-5.

У наполегливому матчі команд «Соколи» - збірна Києва практично всю гру був нічийний рахунок 3-3. Тільки в екстра іннінге команда Ростислава Гринчука вирвала перемогу 5-3.

До заключної гри Кубка команда «АТМА» підійшла без поразок, а Кропивницький - з одним. По суті, ця гра стала фіналом турніру.

Результативні атаки «Ураніум» в перших двох іннінгах (3 + 2 рана) і рахунок 5-0 багато в чому визначили хід поєдинку. Підсумкова перемога 7-1 і Кубок Богуслава-2021 поїхав до Кропивницького.

 

 

Приз кращого відбиваючого організатори турніру вручили Артему Лопаті, кращого пітчера - Миколі Ляховецькому (обидва «Ураніум»).

Окремо варто подякувати Кожушко ТВ за трансляцію всіх ігор турніру з повторами - бейсбольні поєдинки Кубка Богуслава-2021, які в зв’язку з карантинними обмеженнями проводилися без глядачів, змогли дивитися любителі цього виду спорту в різних містах України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чемпіонат з бейсболу JUNIOR LEAGUE-2021 (UKRAINE). АНОНС

 

 

За інформацією сайту «Портал»

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.04.2021

Богуславська РДА
Читати далі
Згорнути