Кубку ВП ФПУ з плавання серед аматорів  “Мастерс”. Фото

«Мої перемоги – тобі, Узин, Київщина, Україна»: - так ветерани відзначили змагання з плавання

Днями у столичному 50-метровому басейні «Юність» школи вищої  спортивної майстерності відбулися змагання відкритого Кубку ВП ФПУ з плавання серед аматорів та спортсменів категорії “Мастерс”.

Київську область представляли жителі Узина, члени Узинського клубу «Білий Ведмідь»  – майстер спорту СРСР, керівник клубу Сергій Зеленецький та Василь Лановський, представник клубу «Нептун».

Масштабність заходу  тішила - до Києва з’їхались найсильніші плавці з багатьох областей  України.

Почесним членом суддівської бригади був олімпійський чемпіон-1980 на дистанції 400 м в комплексному плаванні, до речі однієї з найскладніших програм, гордість України – Олександр Сидоренко. Олімпіонік порадував плавців Київщини автографом на заявці та спільним фото.

«Змагання відбувалися у відкритому, напрочуд красивому  басейні. Чиста, блакитна вода, переливаючись з променями сонця за чудової погоди, надихала на високі, позитивні результати, навіть відчувався подих Чорного моря», - тішився Сергій Зеленецький.

І недарма тішився, адже пропливши 100 м на спині, він став чемпіоном, а відстань в 50 м на спині і 50 м кролем принесли йому срібло. Ще одну нагороду, цього разу бронзу, він наплавав в 50 м брасом.

Другий учасник, 81-річний Василь Лановський, плавець з 25-ти річним стажем, також вніс в скарбничку команди бронзову медаль, пропливши 50 м брасом, заслуживши бурхливі оплески і глядацьку симпатію вболівальників. "Віковий плавець вийшов з води з красивою сивою, густою бородою та довгим сивим волоссям, з усмішкою на устах, як справжній Нептун, і з військовою виправкою як і годиться полковнику авіації у відставці, ветерану ЗСУ, учаснику бойових дій, - коментує виступ свого колеги пан Зеленецький.

 

 

ПОДАРУНОК  РІДНОМУ  МІСТУ  УЗИН

На цьому успіхи ветеранів Київщини не завершилися. І вже 22 серпня на озері  Бобриці  в однойменному селі Києво-Святошинського району відбувся відкритий Чемпіонат Кубка клуба з плавання на відкритій воді - авторитетного спортивного клубу « Здоров’я – Сила- Майстерність» ( Z C M   UKRAINE ), який очолює заслужений майстер спорту, фіналіст Олімпійських Ігор, заслужений тренер України Едуард Петров.

На ці змагання був запрошений і Сергій Зеленецький, майстер спорту СРСР, неодноразовий чемпіон України, керівник Узинського клубу «Білий Медвідь».

Сергій Вікторович не тільки брав участь у змаганні, але й був незалежним суддею, очевидцем встановлення незвичайного параолімпійського рекорду   України. 15-річна киянка Софія Федоренко, яка не відчуває ніг, на одних руках  вільним стилем установила рекордний заплив на дистанції 1500 м з результатом 25 хв. 07 сек.

На дистанції 1000 м приймав участь перший  Олімпійський чемпіон з плавання-1980 , заслужений майстер спорту СРСР Сергій Фесенко та інші титуловані спортсмени.

Свої високі показники в 500-метровому  запливі  Сергій Зеленецький  присвятив Дню Державного Прапора України, Дню Незалежності України та Дню рідного міста Узина Київської області.

 

 

АНОНС

Наступні змагання в категорії «мастерс» відбудуться 19-20 вересня в Гомелі (Республіка Білорусь) - Палац водних видів спорту прийматиме міжнародний ІІІ Кубок Полісся і ІІ чемпіонат Білорусі. Звичайно, Сергій Зеленецький розпочав підготовку до відповідальних змагань як запрошений учасник Федерацією плавання Білорусі.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

26.08.2020

Білоцерківська РДА
Читати далі
Згорнути