Молодіжні простори та ініціативи Київщини: досвід, на який варто рівнятися (Частина шоста: Старі Петрівці)

Старі Петрівці – омиване водами Дніпра село у Вишгородському районі Київщини. Молодіжний центр Петрівської громади «ДЗЕН» - місце, що об'єднує навчання, спілкування та відпочинок молоді.

 

 

На території громади систематично впроваджуються молодіжні активності, навчальні та тренінгові курси, молодь активно долучається до обласних та всеукраїнських проєктів.

 

Актив молоді прагне постійного розвитку для розбудови сприятливого молодіжного середовища у своїй громаді. Молодіжний центр Петрівської громади став переможцем проєкту «Молодь ТуТ: творимо простори».

Проєкт відбувається в межах програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

 

 

Програма «Мріємо та діємо» спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.

 

Карантинні обмеження та початок війни в Україні змусили молодіжний центр переформатуватися, нині «ДЗЕН» більше працює в режимі онлайн, а також посилив інформаційну кампанію з метою формування громадянської позиції та підвищення рівня компетентностей молоді.

 

Молодіжні працівники центру реалізовують грантовий проєкт швидкої допомоги для діяльності молодіжних центрів від IREX USAID, волонтерять та надають гуманітарну допомогу особам, які цього потребують.

 

#ВсеБудеУкраїна!

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

06.08.2022

Вишгородська РДА
Читати далі
Згорнути