Молодіжні простори та ініціативи Київщини: Буча - символ української незламності та злочинів орків

Молодіжні простори та ініціативи Київщини: досвід, на який варто рівнятися (Частина п’ята: Буча)

 

 

Буча – славне місто на Київщині, яке стало символом української незламності та злочинів орків Пластовий вишкільний центр – сучасний заклад, що є важливим місцем для Пласту, новим поштовхом у розвитку волонтерства, об`єднання молоді, генерації молодіжних ініціатив.

 

Центр систематично реалізовує заходи в галузі національно-патріотичного виховання, молодіжної роботи та волонтерства, зокрема проводяться онлайн-сходини, тренінги для молоді й волонтерів, активності для дітей тощо.

 

 

12 квітня на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Пластовий вишкільний центр» було відкрито гуманітарний штаб, головним завданням якого є: допомогти, тим хто цього потребує, літнім людям, віддаленим районам міста та громади, мешканцям Бучі, майно яких зазнало суттєвих ушкоджень.

 

За час роботи штабу, більше 2000 родин отримали гуманітарну допомогу, окрім того впродовж діяльності гуманітарного штабу працює гаряча лінія з прийому звернень.

 

На базі центру надаються психологічні, юридичні та кар'єрні консультації, також діють групи самодопомоги для внутрішньо переміщених осіб та людей, що були в окупації. У червні на базі пластового центру впроваджено проєкт «СпівДія заради дітей», під час реалізації якого відбуваються регулярні відкриті заняття й заходи для дітей від 5 до 12 років.

 

До роботи гуманітарного штабу на базі центру долучаються більше 60 волонтерів із всієї Київщини, що дає можливість ефективніше здійснювати волонтерську діяльність та реалізовувати молодіжну роботу.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.07.2022

Читати далі
Згорнути