"Молодь в безпеці". В громадах Київщини стартував тренінговий проект

В громадах Київщини стартував новий проект — тренінгове навчання "Молодь в безпеці" для молоді, молодіжних працівників, представників молодіжних просторів, центрів, хабів Київської області, який реалізовується Управлінням молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації та Київським обласним молодіжним центром.

"Молодь в безпеці" - це про протидію надзвичайних ситуацій та нещасних випадів, заходи протипожежної безпеки, правила поведінки під час загрози або виникнення нещасних ситуацій в об’єктах молодіжної інфраструктури, загальних принципів протипожежного захисту.

 

 

 

Команда Київського обласного молодіжного центру разом із заступницею начальника Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Світланою Назарук у Баришівському молодіжному просторі "Fun Hub" провели зустріч щодо основ особистої безпеки, правил поведінки під час нештатних випадків та незвичайних ситуацій. 

 

 

Також для діяльності Простору вручили аптечку. Відзначимо, що такі аптечки розповсюджуються в межах програми ТРИМАЙ, що здійснюється громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в межах програми СПІЛЬНО.

 

 

ПРО ПРОЕКТ
Актуальність проведення заходів на базі локальних молодіжних центрів, просторів, хабів на тему загальних принципів протипожежного захисту, основ проведення евакуацій з приміщень та вимог до евакуаційних виходів і шляхів, протидії надзвичайних ситуацій та нещасним випадкам в об’єктах молодіжної інфраструктури полягає у зростанням нещасних випадків у місцях масового скупчення людей, слабкою поінформованістю молоді щодо заходів пожежної безпеки, збільшення чисельності молодіжних центрів/просторів/хабів Київщини та молоді, що їх відвідує. 
Мета: узагальнити та систематизувати знання молоді та осіб, котрі працюють з молоддю щодо заходів протипожежної безпеки, правил поведінки під час загрози або виникнення нещасних ситуацій в об’єктах молодіжної інфраструктури, інформування молоді про загальні вимоги до евакуаційних шляхів і виходів, надання теоретичних та практичних знань про правила евакуації, мінімізувати ризик виникнення нещасних випадків, формування громадянської свідомості та відповідальності молодих людей, створення безпечних умов у молодіжних центрах, просторах, хабах Київщини. 
Основні завдання: забезпечити учасників заходів необхідною інформацією щодо основ особистої безпеки, правил поведінки під час нештатних випадків, надання базових знань про правила та шляхи евакуації, елементи пожежного захисту та інструменти пожежогасіння тощо. 
Цільова аудиторія: молодь регіону, молодіжні працівники, фахівці, котрі працюють з молоддю, представники локальних молодіжних центрів, просторів, хабів Київської області. 
Місце проведення заходів: молодіжні центри, простори, хаби Київщини, молодіжні осередки, місця, де збирається молодь (потенційні молодіжні простори на базі закладів освіти, культури, бібліотечної системи).

 

 

Дякуємо нашим Захисникам - Збройним силам України, що тримають над нами небо!

Віримо в Перемогу над російською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

17.03.2023

Читати далі
Згорнути