міжнародний турнір з плавання Multinations Junior  Swimming Meet, Бровари. фото

Міжнародний турнір з плавання «Multinations Junior Swimming Meet». Юнаки та дівчата Київщини - серед призерів

У плавальному басейні «Купава», що в Броварах, з 24 по 25 квітня провели Міжнародний турнір з плавання «Multinations Junior  Swimming Meet» серед юнаків та дівчат.
До України завітали спортсмени з Туреччини, Португалії, Румунії, Словенії та Чехії.
У турнірі брали участь троє вихованців Броварського спортивного фахового коледжу, які принесли шість нагород до скарбнички збірної команди України – одну золоту та п’ять срібних медалей.
Так, Олександр Стрілецький посів другі місця на дистанціях 400 та 1500 м вільним стилем та в  естафеті 4х100 м вільним стилем.
Нестор Зінковський став першим у складі команди в естафеті 4х100 м вільним стилем та виборов срібло в естафеті 4х200 м вільним сталем.
Валерія Житарюк посіла друге місце в естафеті 4х200 м в/с.
В результаті збірна команда України виборола друге місце у загальнокомандному заліку.

Команду до змагань підготував тренерський штаб у складі: ЗТУ Турчина В.А., Слівінська Л.Б., Ларін Д.М., Постернак І.В. Фомін О.А.