Відкриття воркаут-майданчика в Озерній. Фото

Міжнародний олімпійський день Київщина відзначила новими workout-майданчиками: стартували в Озерній

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

23 червня Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту завітав на відкриття трьох нових спортмайданчиків для занять воркуатом, якими вчергове поповнилася спортивна інфраструктура Білоцерківського та Ставищенського регіонів. В рамках візиту зокрема було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Міжнародний Олімпійський День, який рішенням Міжнародного олімпійського комітету святкується щорічно 23 червня традиційно супроводжує організація різноманітних спортивно-масових заходів. А в Київській області на підтримку духу олімпізму урочисто відкривали відразу три спортивні workout-майданчики з тренажерним обладнанням та штучним газоном.

 

 

В цій публікації мова піде про воркаут-майданчик, який запрацював в селі Озерна Білоцерківського району на території опорного навчального закладу "Озернянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" по вулиці Шкільній, 17. Про ще два воркаути, які відкрито цього ж дня в Іванівці та Красилівці Ставищенського району, читайте в наступних новинах.

 

 

“На виконання програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», яку ініціювали і підтримали депутати Київської обласної ради, за рахунок обласного бюджету, за рахунок коштів платників податків всієї області Управлінням фізичної культури і спорту Київоблдержамдіністрації у 2019 році було закуплено 46 комплектів спортивного обладнання для облаштування воркаут-майданчиків на території опорних навчальних закладів, - відзначив Сергій Тимофєєв. - До Озерної передано комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих на загальну суму 323 533,50 гривень для облаштування на території Озернянського опорного загальноосвітнього закладу майданчику для workout, який ми сьогодні власне відкриваємо. Облаштовувався майданчик коштом районного бюджету. Таких майданчиків в Озерній буде два, і ще один — у Фурсівській ОТГ. Загалом в рамках проекту із запланованих у 2020-му 46 аналогічних майданчиків шість вже відкрито".

 

 

ВОРКУАТ-МАЙДАНЧИК

Що ж представляє собою сам воркаут-майданчик? Тут розташовані 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. А також облаштована лава та урна.
"Workout" - це сучасний соціально-спортивний рух, який охоплює все більшу кількість молоді. Основна ідея руху - можливість для тренування свого тіла і духу є завжди і всюди, а різноманіття вправ з власною вагою дозволить підібрати навантаження будь якого рівня складності. Регулярні заняття на спортивних тренажерах для воркауту дадуть відмінний результат у формуванні красивої фігури без зайвих витрат на відвідування спортзалів. Хто займається воркаутом,  не тільки розвиваються фізично, а й зміцнюють силу духу.

 

 

Після хвиль послаблень карантину один за одним на теренах Київщини відкриваються новозбудовані спортивні об’єкти. Із запланованих 46  воркаут-майданчиків вже офіційно відкрито шість об’єктів у Шкарівці (Білоцерківський район), Гоголеві (Броварський район), Жукині (Вишгородський район), Стайках (Кагарлицький район), Потіку (Миронівський район), Студениках (Переяславський район, Студениківська ОТГ).

 

 

За яким графіком працюватиме споруда, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні. Адже 17 червня на засіданні Уряду Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерств охорони здоров’я України щодо продовження адаптивного карантину до 31 липня.

 

 

УРОЧИСТОСТІ

Що ж до урочистостей з нагоди відкриття спортивних об’єктів, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

Завітали на церемонію, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва представники місцевої влади — заступник голови Білоцерківської РДА Володимир Толочко, озернянський сільський голова Юрій Дробович, начальник відділу культури, молоді та споту Роман Бичек, начальник відділу освіти Вікторія Бабенко, і, звісно, господар нового спортоб’єкту — директор опорного навчального закладу Юрій Онопрієнко з викладачами й учнями шоли.

 

 

Завітала виказати свою радість з приводу появи довгоочікуваного тренажерного комплексу і небайдужа громадськість. Відзначимо, що з неабиякою ретельністю озернянці дотримувалися санітарних правил та соціальної дистанції в півтора метри під час заходу, адже карантин триває, хоча й адаптивний.

 

 

Для дорослих мешканців села поява спортивного майданчика стала не менш знаковою подією, ніж для юного покоління. Адже вони разом із дітьми також займатимуся на тренажерах, демонструватимуть власними тренуваннями приклад прихильності до фізичної культури, ратуватимуть за здоровий спосіб життя.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школі сітку з фубольними, волейбольниими та баскетбольними м'ячами, а гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

А в Озерній спорт люблять і шанують. Нині в опорному навчальному закладі функціонує чотири гуртки спортивного напрямку, в них займається 60 дітей. Багато вихованців школи є призерами та переможцями спортивних змагань різних рівнів.  Збірні команда дівчат і хлопців щороку стають як не чемпіонами, то призерами з баскетболу, футболу, волейболу. Також тут розвивається військово-прикладний спорт, стрільба з лука та арбалета.

 

Окремо відзначимо, що під керівництвом тренера Віктора Горчинського значних успіхів досягли дзюдоїсти, здобувши ряд перемог на обласному та всеукраїнському рівнях. Зокрема, чемпіонка України Анжела Жуковська є українською спаринг-партнеркою дворазової чемпіонки світу і Європи Дарини Білодід.

 

 

А школа тут не тільки спортивна, а й інтелектуальна. Все тому, що очільник закладу Юрій Онопрієнко є викладачем математичних наук. Тому шкільний ґанок тут оздоблений арифметичними ребусами з філософським підтекстом, розшифровуючи які, отримуєш позитивні настанови на життя.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

ДОВІДКОВО
На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Управлінням фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.
Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:
- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту
- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами
- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.
В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.
Спортивній інфраструктурі – бути!
#Київщинаспортивна

 

 

ФОТО ПРЕС-СЛУЖБИ

УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ КОДА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

24.06.2020

Білоцерківська РДА
Читати далі
Згорнути